Tag Archive: zapach

zapach

flakonik z perfumami

Woda toaletowa – najłatwiejszy sposób, by zacząć się czuć niesamowicie

Wszyscy chcielibyśmy odczuć czasami nieco luksusu. Najłatwiej to zrealizować za pomocą luksusowych zapachów, mogących wprawić w wyjątkowy nastrój.Dzięki odpowiedniemu zapachowi kobieta ma możliwość przykuwać spojrzenia panów, uwodzić aromatem perfum. Mężczyzna za to poczuje się pełen energii oraz pociągający. Podrabiane zapachy jednak w tej sytuacji nie zdają egzaminu – aromat jest minimalnie wyczuwalny oraz szybko się ulatnia. Warto od czasu do czasu zainwestować w lepsze, droższe perfumy, które w późniejszym czasie stają się bardziej ekonomiczne. powinniśmy aplikować na siebie sporej ilości perfum, aby by dobrze pachnieć. Przy dobrych perfumach wystarczające jest jedno muśnięcie.
perfumy

Czym są perfumy niszowe oraz gdzie wolno je w dzisiejszych czasach nabyć?

Nieraz spotykamy się z określeniem perfumy niszowe, jednak okazuje się, że mnóstwo jednostek nie wie, co tak faktycznie znaczy to pojęcie. Perfumy niszowe znaczą oryginalne, niesłychanie wykwintne perfumy damskie oraz męskie, które nawiązują do tradycyjnego wytwarzania perfum.
kosmetyki

Które produkty wybrać? – antyperspiranty i cienie do powiek

Kiedy myślimy o tym, by dobrze wyglądać, musimy po pierwsze pomyśleć o tym, żeby nie śmierdzieć. Trzeba w pierwszej kolejności się po prostu wymyć, bo same wspaniałe perfumy nie okażą się wystarczające. Jednak każdy z nas wie, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć dość specyficzny zapach. Z tego powodu tak istotne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów sprawili, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy może wyszukać coś, co będzie mu pasowało.
zabiegi kosmetyczne

Olejki stosowane w w produktach do pielęgnacji kosmetycznych i ich działanie

Olejki są stosowane w różnych kosmetykach, których używamy codziennie. Moda na pielęgnację ciała przy ich pomocy sprawiła, iż nie kojarzą nam się już wyłącznie z tłustą oliwką dla dzieci, a z kosmetykami o niezwykle korzystnym działaniu oraz przyjemnym zapachu. Dodatkową ich zaletą jest także to, że niektóre olejki mają właściwości łagodzące, rewelacyjnie wpływają na stan naszego organizmu.