Tag Archive: włosy

włosy

dbanie o włosy

Jakiego typu specyfiki używać do pielęgnacji włosów, aby zwiększyć ich gęstość jak również puszystość?

Aktualnie jest mnóstwo dobrych wyrobów stworzonych do pielęgnacji włosów. Idealnie sprawdzają się kosmetyki do włosów Goldwell. Wspomniana firma jest patronem salonów fryzjerskich od blisko 50 lat. Kosmetyki do włosów Goldwell wybierane są przez multum polskich stylistów. Kluczową zasadą marki jest wyjście z produktami do nabywców.
naturalne prostowanie włosów

Keratyna jako naturalny środek do wygładzania włosów

Naturalne prostowanie włosów jest aktualnie bardzo popularnym sposobem na ułożenie włosów. Wiadomo, że samo wykorzystywanie prostownic jest szkodliwe dla włosów, może je wysuszać i przy regularnym stosowaniu przyczyniać się do ich wypadania. Stąd też fryzjerzy sięgają po naturalne środki używane w trakcie prostowania włosów, a do tego typu środków należy keratyna.
kosmetyki marki Garnier

Nie zamykaj się na newsy ze świata urody

Niesamowicie często dzieje się tak, iż kiedy już natrafimy na jakiś kosmetyk, który nam niesamowicie odpowiada oraz który pasuje do naszych wymagań, to już przy nim zostajemy i nie przejawiamy chęci na próbowanie czegoś innego. Mimo wszystko takie podejście jest błędne, ponieważ w ten sposób mogą nas ominąć inne propozycje, które przypadłyby nam do gustu tak identycznie mocno, a kto wie, może nawet oraz bardziej.Nie trzeba kupować bez sprawdzenia.