Tag Archive: włosy

włosy

depilator

W jaki sposób usunąć niechciane owłosienie?

Depilacja jeszcze kilka lat temu była zarezerwowana tylko kobiet. Dziś sytuacja wygląda odrobinę inaczej, gdyż owłosienia pozbywa się nie tylko zdecydowana większość kobiet, ale też coraz liczniejsze grono mężczyzn. Co skłania do takiego postępowania? Jakie są najskuteczniejsze sposoby pozbywania się owłosienia? Do usuwania owłosienia skłania w głównej mierze prostsze troszczenie się o higienę oraz walory estetyczne. U mężczyzn usuwanie włosów ma na celu przede wszystkim zaprezentowanie trudno wypracowanych mięśni na siłowni.
włosy

Lśniące i silne włosy, czyli porządnie dobrane kosmetyki to bez najmniejszych wątpliwości podstawa

Chyba nie ma przedstawicielki płci pięknej, która nie pragnęłaby móc pochwalić się lśniącymi i mocnymi włosami. By włosy były silne, nie rozdwajały się i nie były łamliwe, należy o nie porządnie zadbać. Znaczenie ma dieta, która bezpośrednio przekłada się na kondycję włosów, ale również prawidłowo dopasowane kosmetyki. Internetowy sklep z kosmetykami do włosów oferuje klientkom wielki wybór preparatów najróżniejszego rodzaju.
zdrowe włosy

W jaki sposób dbać o włosy? Poznaj sprawdzone metody na utrzymanie pięknej fryzury

Każda kobieta chciałaby mieć ładne włosy, ale nie wszystkie panie wiedzą, jak o nie dbać. Nie wystarczy bowiem umyć głowę oraz położyć się spać, ponieważ nie każda przedstawicielka płci pięknej może pochwalić się grubymi, mocnymi włosami. Większość z nas ma delikatne, cienkie kosmyki, jakie jeszcze osłabiamy nieodpowiednią pielęgnacją oraz zabiegami chemicznymi u fryzjera. Pierwszym krokiem do otrzymania ładnej fryzury jest umiejętne mycie głowy.
images

Jak zadbać o własne włosy?

Uogólniając, mężczyźni raczej nie przywiązują dużej uwagi odnośnie swoich włosów. Naturalnie typowy Kowalski nie zapomina o regularnym myciu włosów, lecz trudno rzec, że panowie należą do takiego gatunku, który spędza wiele swojego czasu na pielęgnacji bujnego owłosienia. I to jest tak naprawdę jedna z większych różnic między kobietami, a płcią brzydką. Bo przecież trudno natrafić na taką kobietę, która najzupełniej deprecjonuje znaczeniu wyglądu swoich włosów. Chociaż naturalnie to tylko generalizacja – znajdą się ci mężczyźni, którzy jeszcze więcej, niż kobiety spędzają czasu na pielęgnowaniu włosów…