Wspaniałe rozwiązanie dla nieumiarkowanych pasjonatów, którzy nigdy nie mówią dość.

Napływająca wiosna motywuje do zmian. Okres zimowy to pora, kiedy nie bardzo mamy ochotę na jakiekolwiek zajęcia sportowe, czy kuracje cud. Chłód, śnieg oraz zawierucha za oknem dostarczają nam tylko sił do chwycenia po kubek kakao i książkę bądź film. Na szczęście zbliżające słoneczne dni wszystko zmienią. Każdego roku o tym samym czasie wszelkie damskie kolorowe pisma prezentują na swoich barwnych stronach nowe maseczki oraz peelingi, generalnie kosmetyki, które przywrócą damskiej skórze koloryt i sprężystość po przygnębiającej i szarej zimie.

Organiczne żywienie. Przeczytaj profesjonalne rady

Po raz kolejny przyszła wiosna, a my nie możemy się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą patrzymy w lustro. Daje się zauważyć, że za bardzo sobie pofolgowaliśmy w zimie i teraz musimy coś zrobić z tą oponką, którą wyhodowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy. Do głowy od razu przychodzą nam różne błyskawiczne diety, które w mig naprawią naszą sylwetkę.

Zimą powinno się nie mniej intensywnie troszczyć się o skórę, jak w lecie

W okresie zimy najczęściej zakładamy grube ubrania i inne okrycia, dlatego mogłoby się zdawać, że w tym czasie nie musimy nadzwyczaj dbać o swoją skórę, której i tak na ogół nie widać. Niemniej, jeżeli zaniedbamy się przez okres zimowy, już na wiosnę, jak równie później latem, możemy mieć więcej kłopotów z odzyskaniem atrakcyjnego wyglądu. Jak postępować, aby tego typu sytuacje nie występowały?