Tag Archive: wiosna

wiosna

na diecie

Wspaniałe rozwiązanie dla nieumiarkowanych pasjonatów, którzy nigdy nie mówią dość.

Zbliżająca się wiosna motywuje do metamorfoz. Okres zimowy to pora, kiedy niezupełnie mamy pragnienie na jakiekolwiek aktywności sportowe, czy kuracje cud. Chłód, śnieg oraz zawieja za oknem dają nam wyłącznie sił do sięgnięcia po kubek kakao i książkę albo film. Na szczęście nadchodzące słoneczne dni wszystko zmienią. Co roku o tym samym czasie wszelkie damskie magazyny przedstawiają na swoich barwnych stronach nowe maseczki i peelingi, ogólnie kosmetyki, które przywrócą damskiej skórze koloryt i sprężystość po przygnębiającej oraz szarej zimie.
bardzo smaczne jedzenie raw

Organiczne żywienie. Przeczytaj profesjonalne rady

Po raz kolejny nastała wiosna, a my nie możemy wejść w zeszłoroczna spódnicę. Z przerażeniem patrzymy na swoje odbicie. Daje się zauważyć, że nazbyt sobie dogadzaliśmy zimą i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą wyhodowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy. W głowie od razu pojawiają się nam rozmaite błyskawiczne diety, które w krótkim czasie poprawią naszą figurę.
Liposukcja laserowa Palomar SlimLipo 3D

Zimą powinno się nie mniej intensywnie troszczyć się o skórę, jak w lecie

W okresie zimy przeważnie zakładamy grube ubrania i inne okrycia, więc mogłoby się wydawać, że w tym czasie nie musimy wyjątkowo dbać o swoją skórę, która przez większość czasu pozostaje zakryta. Tyle że, jeśli zaniedbamy się przez okres zimowy, już na wiosnę, a także później latem, możemy mieć więcej kłopotów z odzyskaniem należytego wyglądu. Jak postępować, aby tego typu sytuacje nie pojawiały się?