Tag Archive: skóry

skóry

cera

W jaki sposób troszczyć się o cerę dojrzałą?

Już po 40 roku życia u kobiet zaczyna spadać ilość hormonów, głównie estrogenu. Nie pozostaje to bez wpływu na naszą skórę. Toteż wymaga ona nieco innego traktowania. W czasie poprzedzającym menopauzę, w okresie jej trwania a także po jej zakończeniu zredukowany poziom estrogenów jest przyczyną pojawiania się różnorodnych oznak starzenia się skóry, zwanych starzeniem hormonalnym. W wyniku spadku stanu estrogenów następuje zanikanie włókien kolagenowych odpowiadających za giętkość oraz odpowiednie naprężenie skóry.
maszynka do golenia

Muhle razor to wspaniały wybór

Jakie dodatki do golenia powinniśmy kupić?Jeśli się golimy, powinniśmy wiedzieć, co okazuje się być niezbędne przy tym procesie oraz że warto nabywać tutaj wszystko z wysokiej półki. Poczynając od maszynek do golenia, a kończąc na kosmetykach, które powinny sprawić, że cały ten proces będzie delikatniejszy dla naszej skóry. Przez to warto się zorientować co należy nabywać, tak aby zaznaczyć, że robimy wszystko co możliwe, żeby nie wystawiać się na niepotrzebne podrażnienia.
images

W jaki sposób zachować wyjątkowy wygląd?

Bywają w życiu każdej osoby takie dni, kiedy pragnie wyglądać iście zjawiskowo. Mogą to być choćby istotne wydarzenia jak wesele, niezwykle ważna pierwsza randka, bankiet w pracy, spektakl w teatrze. Możemy tak długo wymieniać. To właśnie na tego typu okazje zazwyczaj mamy w domu niezwykle ekskluzywne stroje czy kosmetyki światowej sławy marek. Czasem są to rzeczy największych jak dior, chanel, Hermes czy Prada, ale oczywiście nie każdego człowieka stać na ubrania z tymi metkami.