Tag Archive: salon kosmetyczny

salon kosmetyczny

Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Młodość w ampułce, jak to możliwe i w jaki sposób osiągnąć to samodzielnie

Każdy z nas chce wyglądać młodo lub przynajmniej starzeć się godnie. Nie jest to jednak łatwa sprawa. Nie każdy posiada niesamowite geny, które dają cudny wygląd i to w każdym wieku. Jasne jest, że z wiekiem nasze ciało będzie się zmieniało i trzeba nie zapominać, że jedynie odpowiednie dbanie o swoją skórę sprawi, że będziemy dobrze wyglądać.
skóra - fotogram

Jak sprawić, że będziesz piękna na wiosnę? Kilka malutkich tricków kosmetycznych

Nie od wczoraj wiadomo, że praktycznie każda z nas – kobiet chce wyglądać ładnie i podobać się jak największej liczbie osób. Zazwyczaj jednak w zimie tracimy nieco zapał – ta pora roku niewątpliwie sprzyja pochłanianiu większych ilości jedzenia niż normalnie, a dodatkowo nie zauważamy nawet dodatkowych kilogramów, które kryją się pod szerokimi i ciepłymi ubraniami. Wiosna jednak motywuje nas zazwyczaj do działania – wówczas przechodzimy na wszelkiego rodzaju diety i zwykle staramy się zacząć uprawiać jakiś sport. Co jednakże w wypadku gdy do lata już niedaleko, a nie możemy jeszcze pochwalić się ładnym wyglądem? Zawsze możesz pomóc nieco naturze!

Depilacja laserowa nóg

Stań się piękna z nowatorskimi zabiegami pielęgnacyjnymi

Kryteria estetyki bez końca się zmieniają, z całą pewnością można stwierdzić, że każdego roku pojawiają się nowatorskie sposoby pielęgnacji kobiecej oraz męskiej urody. Przykładem może być depilacja laserowa, która coraz poważniej wypiera powszechnie znane środki służące likwidacji włosków.