Tag Archive: pielęgnacja

pielęgnacja

długie zadbane włosy

Twoja skóra i włosy potrzebują troskliwej pielęgnacji, stosuj profesjonalne kosmetyki

W obecnych czasach spory nacisk kładzie się na pielęgnację ciała i włosów. Rozległy asortyment kosmetyków pielęgnacyjnych sprawia, że kobietom nierzadko bardzo trudno jest znaleźć naprawdę odpowiednie środki, które przysłużą się kondycji i urodzie. Obecnie najpopularniejsze są kosmetyki naturalne, ponieważ zapewniają same korzyści biorące swój początek w matce naturze.
kobieta z włosami

Szampony do włosów – których używać, żeby Twoje włosy były mocne a także ładne?

Jeśli potrzebujemy, żeby nasze włosy były mocne, zdrowe oraz śliczne, to musimy wkładać mnóstwo czasu i poświęcenia w ich pielęgnacje. Nie wystarczy umyć włosów zwyczajnym szamponem, oprócz tego wypada wykorzystywać mnogość innych pielęgnacyjnych kosmetyków do włosów, takich jak na przykład maseczki, odżywki i tak dalej.
Najistotniejsze jest jednak to, żeby stosowane przez nas kosmetyki były należyte, to znaczy dobrane do typu naszych włosów.
piegi

Jak nie zaprzepaścić sobie kariery, czyli medycyna w służbie biznesu – kilka przydatnych informacji dla przedsiębiorców

Podczas biznesowych meetingów odświętny ubiór może uczynić cuda. Jeśli wierzyć poradnikom, to najsensowniej założyć ciemny garnitur, niebieską koszulę oraz krawat w kolorze głębokiej czerwieni. Jednak dobrze wybrany ubiór to nie wszystko. Należy również zatroszczyć się o własną twarz i dłonie – wspomniana uwaga odnosi się nade wszystko do mężczyzn, gdyż damy aż zbyt dużo czasu spędzają w łazience.
zadbane włosy

Zadbaj o własną fryzurę już teraz – to łatwiejsze niż myślisz

Włosy wystawione są codziennie na sporo zagrożeń – zanieczyszczenia powietrza, powodująca wysuszenie włosów klima w biurze, czapka zimą, suszarka. Wszystko to sprawia, iż kondycja włosów jest bardzo słaba. Pasma stają się matowe i są sztywne, zupełnie bez życia. Czas powiedzieć dość takiemu stanowi rzeczy! Wystarczy zatroszczyć się o parę szczegółów aby cieszyć się pięknymi, pełnymi blasku włosami.