Co poleca się zrobić do herbaty?

Drugie śniadanie albo podwieczorek to dania, które nie zawsze służą napełnieniu żołądka. To czas, w którym powinieneś po prostu uspokoić mały głód, pozwolić sobie na odpoczynek i przegryźć coś smacznego. Na śniadanie czy kolacje zazwyczaj wiesz co wybrać. A jaką rzecz przegryźć w ramach drugiego śniadania? Jeśli chcesz w spokoju wypić herbatę czy też kawę, jakiego rodzaju niewielki posiłek jest w stanie udoskonalić tę chwilę?

Prosty sposób na kokosowe ciasteczka

Jeśli jadłeś już kiedyś ciastka kokosowe, z pewnością pragniesz skosztować je po raz kolejny. Nic dziwnego, tego typu ciacha są wyjątkowo smaczne i stanowią doskonały materiał na przekąskę. A jeżeli nigdy nie miałeś okazji ich skosztować, to musisz wiedzieć, że możesz nadrobić braki już wkrótce, bo przygotowanie kokosowych ciastek jest bardzo proste i nie wymaga dużo czasu.

Interesujące informacje odnośnie pieczenia ciast

Zapewne każda pani domu, w jakimś momencie swego życia sprawdzała swoje umiejętności w pichceniu. Chociaż obecnie o wiele częściej panowie odkrywają swe talenty kulinarne, to jednak ciągle popularny jest stereotyp, iż w domu powinna gotować właśnie kobieta. Jak jednak da się dostrzec, takie myślenie na szczęście ulega zmianie i podobnie jak w innych dziedzinach życia, tak i w gotowaniu zaczyna dominować równouprawnienie.

Jakim sposobem wykonać bardzo smaczne bułki cynamonowe?

Cynamonowe bułki to doskonały przepis na przepyszną przekąskę. Możesz je wykonać z rozmaitymi dodatkami. Do ciasta możesz dorzucić orzechy albo odrobinę żurawiny. Często ludzie zachwycają się też bułkami cynamonowymi z rodzynkami. Przygotowane cynamonowe bułeczki dobrze jest z kolei podać z powidłami albo specjalnie sporządzonym kremem. Warto jednak nadmienić, że sprawdzają się doskonale nawet bez żadnych dodatków.