Tag Archive: piekarnik

piekarnik

picie herbaty

Co poleca się zrobić do herbaty?

Drugie śniadanie albo podwieczorek to posiłki, które nie zawsze mają za zadanie napełnienie żołądka. To moment, w którym powinieneś po prostu opanować mały głód, zrobić sobie przerwę i przekąsić coś pysznego. Na obiad czy kolacje zazwyczaj wiesz co wybrać. A co przegryźć na drugie śniadanie? Jeżeli pragniesz w spokoju wypić herbatę czy też kawę, jakiego rodzaju niewielki posiłek może udoskonalić tę przerwę?
kokosowe ciastka

Prosty sposób na kokosowe ciasteczka

Jeśli jadłeś już kiedyś ciastka kokosowe, na pewno chcesz skosztować je po raz kolejny. Nic dziwnego, tego rodzaju ciastka są naprawdę pyszne i stanowią idealny materiał drobny posiłek. A jeśli nigdy nie miałeś okazji ich spróbować, to musisz wiedzieć, że możesz to zrobić już niebawem, bo stworzenie kokosowych ciastek jest bardzo proste i nie pochłania wiele czasu.
kawałek ciasta

Interesujące informacje odnośnie pieczenia ciast

Zapewne każda pani domu, w jakimkolwiek momencie swego życia sprawdzała swoje zdolności w kucharzeniu. Chociaż w dzisiejszych czasach o wiele częściej panowie odkrywają swe zdolności kulinarne, to jednak nadal pokutuje stereotyp, iż w domu ma zajmować się gotowaniem właśnie kobieta. Jak jednak można dostrzec, takie myślenie szczęśliwie ulega zmianie oraz identycznie jak w innych dziedzinach naszej codzienności, tak i w kwestii gotowania zaczyna królować równouprawnienie.
cynamonowe bułeczki

Jakim sposobem wykonać bardzo smaczne bułki cynamonowe?

Cynamonowe bułki to doskonały przepis na pyszną przekąskę. Najlepiej je przygotować z różnymi dodatkami. Do bułek możesz doda orzechy czy też odrobinę żurawiny. Wiele osób uwielbia też bułki cynamonowe z rodzynkami. Przygotowane cynamonowe bułeczki dobrze jest z kolei podać z dżemem albo odpowiednio sporządzonym kremem. Trzeba jednak nadmienić, że sprawdzają się doskonale nawet bez żadnych dodatków.