Tag Archive: peeling

peeling

modelka

Wspaniała pielęgnacja urody za sprawą domowych naturalnych kosmetyków

W dzisiejszych czasach w sklepach możemy odszukać sporo rozlicznych kosmetyków służących do pielęgnacji twarzy lub ciała. Kobiety, dla jakich uroda jest ogromnie ważką rzeczą nierzadko stosują wiele kosmetyków upiększających bądź uzupełniających odbudowę skóry. Do takich kosmetyków bezsprzecznie zdołamy zaliczyć rozliczne maseczki do twarzy, kremy ujędrniające, kremy odmładzające, przeciwzmarszczkowe, przeciw ułomnościom cery i dużo innych.
uroda

Plusy medycyny estetycznej – w jaki sposób skutecznie osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Zostało coraz mniejsza ilość czasu do rozpoczęcia się wakacji, zapewne większość z nas chciałaby sprawić, by ich figura wyglądała atrakcyjnie w bikini, dlatego też kupujemy strój do ćwiczeń i udajemy się na siłownię, by pozbyć się zbędnych kilogramów, rezygnujemy również z tłustego jedzenia na rzecz lekkich przekąsek, które pomogą nam zadabać o szczupły brzuch, jednak, nie każda z nas ma czas na aktywność, lub też zbyt późno rozpoczęła walkę z jedną z największych zmor kobiecej sylwetki jakim jest cellulit. Wiele kobiet walczy o gładkie uda, jednak walka ta nierzadko jest bardzo czasochłonna i wymaga wyrzeczeń, dlatego naprzeciw wychodzą salony chirurgii estetycznej, które proponują zabiegi mające za cel pomóc nam pozbyć się cellulitu.
solarium - łóżko

Jak dobrze przygotować się do opalania w solarium? Kilka sposobów, by nie zrobić sobie krzywdy

Wielu ludzi czuje się dobrze, gdy skóra złapie słońce i zrobi się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyska ładny odcień, po prostu nierzadko lubimy trochę się rozgrzać i czujemy się wtedy zdecydowanie lepiej. Jak jednak wiadomo takie praktyki nie są możliwe przez cały czas, dlatego też korzystamy również z solarium. Ta metoda opalania nie jest uważana za najlepszą, jeżeli pomimo to się na nią zdecydujemy, powinno się mieć świadomość, jak bezpiecznie przygotować się do takiej wizyty praz jakich praktyk unikać, by nie zrobić sobie krzywdy.