Tag Archive: peeling

peeling

modelka

Wspaniała pielęgnacja urody za sprawą domowych naturalnych kosmetyków

Dzisiaj w sklepach zdołamy odkryć wiele przeróżnych kosmetyków służących do pielęgnacji twarzy lub ciała. Kobiety, dla których uroda jest bardzo znaczącą rzeczą częstokroć użytkują wiele kosmetyków upiększających albo wspomagających odbudowę skóry. Do takich kosmetyków bezsprzecznie możemy zaliczyć rozliczne maseczki do twarzy, kremy ujędrniające, kremy odmładzające, przeciwzmarszczkowe, przeciw niedoskonałościom cery i wiele innych.
peeling do stóp

Krem cc a także peeling do stóp – kosmetyki, jakie należałoby mieć w swojej toaletce

Współcześnie nadzwyczaj ciężko jest odnaleźć kosmetyki, które będą solidnej jakości i tym samym nie będą uczulały. Nadzwyczaj duży wpływ ma na to przemysł kosmetyczny, którego głównym celem jest wyprodukowanie jak największej ilości kosmetyków, które są co dzień wykorzystywane przez mnóstwo osób.
uroda

Plusy medycyny estetycznej – w jaki sposób skutecznie osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Pozostało coraz mniej czasu do początku wakacji, pewnie większość z kobiet chciałaby sprawić, by ich figura prezentowała się idealnie w bikini, dlatego też kupujemy strój do ćwiczeń i biegniemy na siłownię, by pozbyć się zbędnych kilogramów, rezygnujemy również z niezdrowego jedzenia na rzecz lekkich potraw, które pomogą nam zatroszczyć się o płaski brzuch, jednak, nie każda z nas posiada czas na ćwiczenia fizyczne, lub też za późno zaczęła walkę z jednym z największych koszmarów kobiecej sylwetki jakim jest pomarańczowa skórka. Mnóstwo dziewczyn walczy o smukłe uda, jednakże walka ta nierzadko jest bardzo czasochłonna i wymaga poświęceń, z tego powodu też naprzeciw wychodzą salony kosmetyczne, które proponują zabiegi mające na celu pomóc nam usunąć celluilit.
solarium - łóżko

Jak dobrze przygotować się do opalania w solarium? Kilka sposobów, by nie zrobić sobie krzywdy

Wielu z nas czuje się dobrze, kiedy skóra złapie słońce i stanie się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyskuje ładny odcień, po prostu często lubimy trochę się wygrzać i czujemy się wówczas zdecydowanie lepiej. Co jednak oczywiste takie praktyki nie są możliwe przez cały czas, dlatego też korzystamy również z solarium. Taka forma opalania nie jest uważana za najzdrowszą, jeżeli mimo to się na nią zdecydujemy, warto się wiedzieć, jak bezpiecznie przygotować się do tej wizyty praz czego unikać, aby nie zrobić sobie krzywdy.