Tag Archive: ostrza

ostrza

Facet z brodą

W jaki sposób się golić i troszczyć się o męski zarost – rady

Nadeszła moda na zarost. Panowie zapewne cieszą się z tego, iż gęsty zarost znów jest trendy, jednak nie znaczy to, iż mogą oni przeznaczyć mniej czasu na jego pielęgnowanie. Schludna broda lub wąsy wymagają czasu. Idealne golenie nie będzie szybkie jak też wymaga pewnej rutyny pielęgnacyjnej. Na początku musisz otworzyć pory. Możesz przykładowo to zrobić przykładając do twarzy zmoczony ciepłą wodą ręcznik na ok. 60 sekund. Dobrze byłoby golić się przykładowo po wyjściu spod natrysku.
przyrządy do golenia

Mężczyzna idealny, czyli jakie akcesoria do golenia warto posiadać

Jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych panów jest golenie. Każdy pan, który pragnie być elegancki musi robić to codziennie. Do usuwania zarostu panowie mają obecnie wiele przeróżnych akcesoriów oraz kosmetyków. Ich użycie sprawia golenie może okazać nawet przyjemnością. W sklepach mężczyźni znajdą obecnie naprawdę szeroki wybór kosmetyków, które sprawiają, że golenie jest prostsze.
maszynki do golenia

Rosnąca popularność starych metod i sposobów golenia, typu brzytwy i maszynki na żyletki

Przed laty, gdy specjaliści od marketingu jeszcze nie wmawiali mężczyznom tego, że jest konieczne używanie maszynek z wieloma ostrzami, w użyciu były ostre brzytwy. Za ich pomocą można było bardzo skutecznie wyeliminować zarost, lecz wymagały odpowiedniej wprawy przy operowaniu. Wymyślenie maszynek sprawiło, że mężczyźni zaczęli się odwracać prawie zupełnie od brzytew, zauroczeni nowymi, wygodnymi narzędziami. Lecz pewna ich część w pewnej chwili zaczęła tęsknić za poczuciem ogromnie ostrego ostrza na brodzie i zdecydowała się zostawić w spokoju różnego rodzaju maszynki.