Tag Archive: ostrza

ostrza

Facet z brodą

W jaki sposób się golić i troszczyć się o męski zarost – rady

Nadeszła moda na zarost. Panowie chyba cieszą się z tego, że bujny zarost znów jest modny, jednakże nie oznacza to, iż mogą oni przeznaczyć mniej czasu na jego pielęgnowanie. Estetyczna broda czy wąsy wymagają czasu. Idealne golenie nie jest szybkie oraz wymaga pewnej biegłości pielęgnacyjnej. Na początek musisz rozszerzyć pory. Możesz np. to zrobić przykładając do buzi zmoczony ciepłą wodą ręczniczek na ok. sześćdziesiąt sekund. Dobrze byłoby golić się np. po wyjściu spod natrysku.
maszynki do golenia

Rosnąca popularność starych metod i sposobów golenia, typu brzytwy i maszynki na żyletki

Jakiś czas temu, kiedy specjaliści od marketingu jeszcze nie wmawiali panom tego, że jest konieczne używanie wieloostrzowych maszynek, stosowane były klasyczne brzytwy. Przy ich pomocy można było w skuteczny sposób wyeliminować zarost, lecz wymagały odpowiedniej wprawy przy operowaniu. Pojawienie się maszynek sprawiło, że panowie zaczęli się odwracać prawie zupełnie od brzytew, zafascynowani nowymi, wygodnymi narzędziami. Jednak pewna ich część w pewnym momencie zaczęła tęsknić za poczuciem ogromnie ostrego ostrza na swojej szyi i postanowiła zostawić w spokoju przeróżne maszynki.
przyrządy do golenia

Mężczyzna idealny, czyli jakie akcesoria do golenia warto posiadać

Jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych panów jest golenie. Każdy pan, który pragnie być elegancki musi robić to codziennie. Do usuwania zarostu panowie mają obecnie wiele przeróżnych akcesoriów oraz kosmetyków. Ich użycie sprawia golenie może okazać nawet przyjemnością. W sklepach mężczyźni znajdą obecnie naprawdę szeroki wybór kosmetyków, które sprawiają, że golenie jest prostsze.