Tag Archive: mężczyzna

mężczyzna

Maszynka do golenia

Żyletki derby extra okazują się być wytrzymałe na stępienie się

Pędzel do golenia może pokazać różnoraką miękkość włosia
Jeśli golimy się przy wykorzystaniu zwykłej golarki, pragniemy posiadać pewność, że żyletki nie będą się nazbyt prędko tępiły i że z prostotą poradzą sobie z włosami nawet w trudno dostępnych rejonach. Dlatego właśnie nierzadko polecane okazują się być żyletki derby extra, jako te najostrzejsze, posiadające specjalne kształty i do tego jeszcze odporne kiedy idzie o zużywanie się.
mężczyzna, facet

Męska pielęgnacja buzi – sporo nowości dostępnych na rynku kosmetyków

Dbanie o własną cerę jest podobnie duże dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Powszednia toaleta przed wyjściem do pracy wygląda jednakowo, bo dla obu płci wygląd w dzisiejszych czasach ma wielkie znaczenie. W zestawieniu do uprzednich dekad znacząco się to zmieniło, bowiem kiedyś panowie użytkowali tylko z fundamentalnych kosmetyków do golenia.
images

Jak zadbać o własne włosy?

Uogólniając, panowie raczej nie przywiązują większej uwagi odnośnie własnych włosów. Oczywiście typowy Kowalski nie zapomina o myciu włosów, ale trudno rzec, że faceci należą do tego gatunku, który spędza dużo czasu na pielęgnacji czupryny. I to jest w sumie jedna z największych różnic między kobietami, a płcią brzydką. Bo przecież ciężko natrafić na taką kobietę, która najzupełniej deprecjonuje znaczeniu prezencji swoich włosów. Chociaż naturalnie to wyłącznie generalizacja – znajdą się ci mężczyźni, którzy jeszcze więcej, niż kobiety spędzają czasu na pielęgnacji włosów…