Tag Archive: medycyna

medycyna

depilacja

Pozbywanie się zbędnego owłosienia jest dziś modnym trendem, a czasem ma również czysto estetyczne uzasadnienie

Walka z niechcianym owłosieniem to zazwyczaj syzyfowa praca. Raz usunięty włos powtórnie odrasta, nierzadko też grubszy niż uprzednio. Obecny kanon piękna w ogóle nie przewiduje tego, aby modna i ładna czterdziestolatka miała łydki albo pachy pokryte choćby ledwie co widocznym meszkiem. Jeśli do tego dorzucimy problemy natury medycznej, to tym samym odpowiemy na pytanie, z jakiego powodu placówki medycyny estetycznej nie świecą pustkami.
mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja i depilacja laserowa – śmiałe zabiegi dla nowoczesnych kobiet

Przeglądając obecną ofertą gabinetów kosmetycznych częstokroć napotykamy różne nazwy zabiegów kosmetycznych. Dzisiaj jest ich tak wiele, że czasami przeglądając niektóre proponowane zabiegi nie mamy wręcz zielonego pojęcia co znaczy dana nazwa i w jaki sposób wygląda dany zabieg. Dzisiaj kosmetyka oraz medycyna estetyczna coraz bardziej interweniują w urodę, nasze ciało i zdrowie.
rehabilitacja, ćwiczenia

Przy rehabilitacji właściwe wyposażenie na pewno się przyda, gwarantuje ono dogodne warunki dochodzenia do zdrowia

Bywają sytuacje, w których nawet najzwyklejsze zabiegi pielęgnacyjne oraz higieniczne robią człowiekowi trudność i czynią, że nie jest w stanie sobie samodzielnie poradzić. Wypadki te tyczą zarówno osób starszych oraz niepełnosprawnych, jak także pacjentów wracających do siebie po skomplikowanych zabiegach czy wypadkach. Takie osoby nie są całkiem sprawne ruchowo więc muszą liczyć na wsparcie w czasie podstawowych czynności takich, jak chodzenie czy korzystanie z łazienki. Profesjonalne wyposażenie jest w stanie zagwarantować im maksimum możliwego komfortu.