Tag Archive: medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Jakie efekty gwarantuje medycyna estetyczna – aby dowiedzieć się więcej przeczytaj artykuł

„Nie mam funduszy”, „Na taki luksus stać tylko znane twarze”, „Nie chcę później wyglądać sztucznie”. Oto najpopularniejsze mity, które dotyczą medycyny estetycznej. I mimo, że zainteresowanie zabiegami cały czas rośnie, medycyna estetyczna niestety nie może się odciąć od związanych z nią krzywdzących stereotypów.
Lifting

Lifting twarzy w warszawskich gabinetach estetycznych

Nadchodzi taki czas w życiu wielu kobiet, ale również niektórych przedstawicieli płci męskiej, że myślą sobie, że warto byłoby pomyśleć o zabiegach medycyny estetycznej. Czemu pojawia się ta myśl? Otóż dziś każdy powinien wyglądać niczym z obrazka. Mamy kult pięknego ciała i nieskazitelnej buzi, która bez względu na porę dni, czy nocy dobrze wygląda.
smukła sylwetka

Zabiegi wykonywane w klinikach medycyny estetycznej są naprawdę potrzebne osobom borykającym się z otyłością, a także niedoskonałościami skóry

Utrzymanie odpowiedniej wagi ciała nie jest wcale tak łatwym przedsięwzięciem. Wszystko z tego powodu, że jemy tłuste posiłki, stres zajadamy słodyczami, a kolacje jadamy w niektórych przypadkach dobrze po 21-szej. Drobiazgowy rachunek sumienia mogą także zrobić producenci żywności, ponieważ dosypują do produktów preparaty przyczyniające się do powstawania nadwagi. Na szczęście mezoterapia bezigłowa, usuwanie rozstępów laserem albo ultradźwiękami oraz inne zabiegi mogą zniwelować skutki łamania reguł zdrowego żywienia, a także uwarunkowań genetycznych.