Tag Archive: manicure

manicure

Zabieg dla mężczyzny

W jaki sposób można przełamać stereotypy na temat męskich wyborów czyli co robi mężczyzna w gabinecie pielęgnacyjnym.

O tym, że panowie całkowicie odmiennie będą dbać o swój wygląd nie od dzisiaj się wie. I nie od dzisiaj w naszym społeczeństwie jest przekonanie, że niektóre zabiegi upiększające i poprawiające urodę przeznaczone są jedynie dla kobiet. Dla wielu osób już sama myśl o wizycie mężczyzny w gabinecie kosmetycznym będzie się wydawała nieco śmieszna, a jeszcze bardziej chodzenie przez niego systematycznie na różne zabiegi.
images

W jaki sposób zachować wyjątkowy wygląd?

Bywają w życiu każdej osoby takie dni, kiedy pragnie wyglądać iście zjawiskowo. Mogą to być choćby istotne wydarzenia jak wesele, niezwykle ważna pierwsza randka, bankiet w pracy, spektakl w teatrze. Możemy tak długo wymieniać. To właśnie na tego typu okazje zazwyczaj mamy w domu niezwykle ekskluzywne stroje czy kosmetyki światowej sławy marek. Czasem są to rzeczy największych jak dior, chanel, Hermes czy Prada, ale oczywiście nie każdego człowieka stać na ubrania z tymi metkami.
solarium - łóżko

Jak dobrze przygotować się do opalania w solarium? Kilka sposobów, by nie zrobić sobie krzywdy

Wielu ludzi czuje się dobrze, gdy skóra złapie słońce i zrobi się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyska ładny odcień, po prostu nierzadko lubimy trochę się rozgrzać i czujemy się wtedy zdecydowanie lepiej. Jak jednak wiadomo takie praktyki nie są możliwe przez cały czas, dlatego też korzystamy również z solarium. Ta metoda opalania nie jest uważana za najlepszą, jeżeli pomimo to się na nią zdecydujemy, powinno się mieć świadomość, jak bezpiecznie przygotować się do takiej wizyty praz jakich praktyk unikać, by nie zrobić sobie krzywdy.