Tag Archive: makijaż

makijaż

kosmetyki

Które produkty wybrać? – antyperspiranty i cienie do powiek

Gdy rozmyślamy o tym, by dobrze wyglądać, musimy na początku pomyśleć o tym, żeby ładnie pachnieć. Trzeba w pierwszej kolejności się po prostu wymyć, bo jedynie wspaniałe perfumy nie okażą się wystarczające. Ale wszyscy wiemy, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak będzie wydzielał pot, który może mieć bardzo specyficzny zapach. Z tego powodu tak istotne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy jest w stanie znaleźć coś, co będzie mu pasowało.
kosmetyki w drogerii

Kosmetyki specjalistyczne a popularne kosmetyki z drogerii

Wybór kosmetyków na obecnym rynku jest bardzo szeroki. Po wejściu do drogerii nierzadko mamy problem, by wybrać odpowiedni kosmetyk, który nie wyłącznie będzie dobry dla naszego rodzaju ceru, lecz również zapewni bezpieczeństwo i nie spowoduje alergii. Jakie zatem produkty będę najwłaściwsze?
stosowanie kosmetyków na skórę

Ofiaruj sobie trochę luksusu – kosmetyki tylko dla przedstawicielek płci pięknej

Każda kobieta powinna mieć od czasu do czasu kilka chwil dla siebie, którą w całości przeznaczy na relaks i na to żeby zadbać o własne ciało. Właściwe zabiegi w domowym SPA pomogą się zrelaksować a również odbudować się cerze praz włosom. Najważniejsze jednak, że takie domowe SPA doskonale wpływa na samopoczucie.