Tag Archive: makijaż

makijaż

kosmetyki

Które produkty wybrać? – antyperspiranty i cienie do powiek

Gdy myślimy o tym, żeby ładnie wyglądać, powinniśmy po pierwsze pomyśleć o tym, by ładnie pachnieć. Trzeba w pierwszej kolejności się po prostu umyć, bo same piękne perfumy nie okażą się wystarczające. Jednak każdy z nas wie, że mimo, iż się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć dość specyficzny zapach. Z tego powodu tak ważne są dezodoranty. Co istotne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są zapełnione różnego typu dezodorantami. Każdy może wyszukać coś, co będzie mu pasowało.
kosmetyki w drogerii

Kosmetyki specjalistyczne a popularne kosmetyki z drogerii

Wybór kosmetyków na obecnym rynku jest bardzo szeroki. Po wejściu do drogerii nierzadko mamy problem, by wybrać odpowiedni kosmetyk, który nie wyłącznie będzie dobry dla naszego rodzaju ceru, lecz również zapewni bezpieczeństwo i nie spowoduje alergii. Jakie zatem produkty będę najwłaściwsze?
stosowanie kosmetyków na skórę

Ofiaruj sobie trochę luksusu – kosmetyki tylko dla przedstawicielek płci pięknej

Każda kobieta powinna mieć od czasu do czasu kilka chwil dla siebie, którą w całości przeznaczy na relaks i na to żeby zadbać o własne ciało. Właściwe zabiegi w domowym SPA pomogą się zrelaksować a również odbudować się cerze praz włosom. Najważniejsze jednak, że takie domowe SPA doskonale wpływa na samopoczucie.
images

Czym powinny się charakteryzować produkty do demakijażu

Twarz jest w pewnym sensie wizytówką ozdoby. To na twarz spogląda się witając się z kimś pierwszy raz i każdy następny. Twarz również w największym stopniu zdradza ludzkie uczucia. Istotne jest więc, by była to twarz w największym stopniu zadbana i dobrze wyglądające. Na ten element zwracają uwagę w szczególności panie.