Tag Archive: kremy

kremy

Kobieta z blond włosami

Musimy dbać o swój wygląd

Każdy pragnie wyglądać jak najwspanialej, a co się z tym łączy wydatkujemy dużo oszczędności na właściwe kosmetyki oraz zabiegi, które powinny nam w tym pomóc. Specjalne kremy, maseczki, peelingi to wszystko wykonujemy systematycznie, pragnąc by nasza cera jak najdłużej wyglądała młodo, jędrnie oraz elastycznie. Co istotne, to czasami potrafimy przeznaczyć naprawdę ogromne oszczędności na kremy, ale czy na pewno zawsze wykorzystujemy z tego co najwspanialsze?
kobieta czesze mężczyznę

Coticule wspaniale sprawdza się przy ostrzeniu brzytew

Panowie zaczynają o siebie dbać. Do niedawna działo się jeszcze tak, że to kobiety musiały dbać o siebie, a panom wydawało się, że oni tego wykonać nie powinni, że po co im kosmetyki, kremy, jakieś odżywki do włosów. Na szczęście takie podejście się powoli odmienia, a co się z tym łączy, coraz częściej panowie rozpoczynają o siebie troszczyć się, wykorzystując różne kosmetyki przygotowane do każdego typu cery, a to spowoduje, że prezentują się oni znacznie lepiej oraz nie odstają już tak mocno od swoich zadbanych partnerek.
krem

Wypróbuj olejek jojoba i kremy przeciwsłoneczne – chroń o swoją skórę

Olej jojoba jest swoją strukturą zbliżony do łoju emitowanego przez ludzką skórę. Nazbyt mała ilość sebum charakteryzuje skórę suchą, skłonną do wczesnego starzenia się. Dla takiej cery olejek jojoba wyręcza w pewnym sensie naturalne sebum i zapobiega tym samym wysuszeniu skóry. Skóra pozostaje przyzwoicie nawilżona, jest miękka i jędrna. Przy zbytnim emitowaniu sebum skóra jest tłusta i skłonna do wyprysków. W takim przypadku olej jojoba działa hamująco na rzeczywiste wydzielanie sebum. Dzięki tej regulacji olej jojoba aktywuje odnowienie komórek skóry.