Tag Archive: Krem

Krem

mężczyzna z brodą

Olej do wzmacniania brody oraz fachowy pędzelek do golenia

Olejek do brody to konieczny kosmetyk, który winien pojawić się w szafce każdego brodacza. Noszenie brody w naszych czasach jest ogromnie modne, bujną brodę mają mężczyźni w różnorodnym wieku. By jednakże broda prezentowała się pięknie oraz porządnie trzeba o nią porządnie dbać i nie chodzi tu tylko o jej przycinanie. Olejek do brody wybornie przyspieszy jest wzrost, w związku z tym jeśli jesteś osobą, u której broda rośnie niezwykle wolno…
Facet z brodą

W jaki sposób się golić i troszczyć się o męski zarost – rady

Nadeszła moda na zarost. Panowie chyba cieszą się z tego, że bujny zarost znowu jest modny, jednak nie oznacza to, iż mogą oni poświęcić mniej czasu na jego pielęgnowanie. Estetyczna broda lub wąsy nastręczają czasu. Idealne golenie nie będzie szybkie a także wymaga pewnej praktyki pielęgnacyjnej. Na początku powinieneś rozszerzyć pory. Możesz np. zrobić to przykładając do buzi zmoczony ciepłą wodą ręcznik na ok. 60 sekund. Poprawnie byłoby golić się przykładowo po wyjściu spod natrysku.
Krem z proteinami mleka

Jak efektywnie zwalczać zmarszczki?

Kobieta, która nie ma na swoim ciele choćby jednej zmarszczki jest tak naprawdę ewenementem – oczywiście kiedy jest jeszcze bardzo młodą osobą, to jest odmienna sytuacja. Jednakże gdy lata lecą, czymś w zupełności typowym są zmarszczki. Odnośnie akurat tego trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości – a więc czymś w zupełności normalnym jest to by nigdy nie miewać wielkich kompleksów, czarnych myśli typu: mam zbyt dużo zmarszczek na swojej twarzy czy szyi, to już koniec świata. No bez przesady: i tak zmarszczki są czymś normalnym.
mężczyzna

Preparaty dla panów – co powinieneś o nich przeczytać

Dzisiejszy mężczyzna to człowiek zadbany. W dzisiejszych czasach do sklepów z kosmetykami chodzą nie jedynie panie, ale też panowie. To ważne, bo wreszcie mężczyźni chcieliby zacząć o siebie dbać. Z tego powodu są produkowane męskie kosmetyki, które stają się ulubieńcami wielu panów.