żywienie

jedzenie na diecie

Skąd powinno się pozyskiwać zdrową żywność?

Duża część z nas doskonale wie, że zdrowie stanowi dla nas wielką wartość. W większości przypadków czynimy wszelakie wysiłki, aby móc utrzymać go w adekwatnym stanie przez długi czas. Niemniej jednak nie jest to takie proste zadanie. Na nasze samopoczucie ma bowiem wpływ niezmiernie wiele detalów, o których w szeregu przypadków istnieniu nawet nie wiemy. Lekarze bezsprzecznie przyznają, że wielki wpływ na nasze stan naszego zdrowia z pewnością ma dieta.
grunty rolne - slider

Certyfikaty wydawane przez ISO, GMP oraz TCO

Jednym z terminów z którym można się niejednokrotnie spotkać w ostatnim czasie, jest certyfikacja. Związane jest ono bezpośrednio z przyznawaniem certyfikatów produktom przez konkretne organizacje. Najbardziej rozpoznawalne akronimy instytucji to ISO, GMP oraz TCO. Przyznanie konkretnemu towarowi certyfikatu jest gwarancją jego nieszkodliwości oraz spełniania przez niego wielu wymogów.
herbatki ziołowe

Korzystne dla zdrowia, naturalne środki

Od najwcześniejszych lat ludzie wykorzystywali rośliny, zioła i pozostałe naturalne środki do celów leczniczych. Duża liczba leków farmakologicznych opiera swoje działanie na naturalnych środkach. Środki z ziół mogą służyć wielu pożytecznym celom. Można je dostać w różnych formach, albo własnoręcznie zebrać i przetworzyć. Nie powinno się jednak zapominać o zachowaniu ostrożności.