zdrowie

Haiku Itamae Suminagashi marki Chroma

Ostrza samurajów w kuchni

Założę się, że każdy widział filmy z Dalekiego Wschodu, w których skośni rycerze pojedynkują się na długie miecze. W rękodziele z tego dalekiego państwa świetnie udoskonaliła się umiejętność wykuwania najlepszych ostrzy. Do dzisiaj można zauważyć to w kulinariach – noże japońskie są słynne na całym świecie.
na diecie

Wspaniałe rozwiązanie dla nieumiarkowanych pasjonatów, którzy nigdy nie mówią dość.

Zbliżająca się wiosna motywuje do metamorfoz. Okres zimowy to pora, kiedy niezupełnie mamy pragnienie na jakiekolwiek aktywności sportowe, czy kuracje cud. Chłód, śnieg oraz zawieja za oknem dają nam wyłącznie sił do sięgnięcia po kubek kakao i książkę albo film. Na szczęście nadchodzące słoneczne dni wszystko zmienią. Co roku o tym samym czasie wszelkie damskie magazyny przedstawiają na swoich barwnych stronach nowe maseczki i peelingi, ogólnie kosmetyki, które przywrócą damskiej skórze koloryt i sprężystość po przygnębiającej oraz szarej zimie.
reahabilitacja

Rehabilitacja i masaże medyczne dają wspaniałe rezultaty jeżeli są robione systematycznie

Jeśli jesteś po długiej oraz trudnej chorobie, operacji czy przemęczony lub wybierasz się do domu uzdrowiskowego można skorzystać z dużej propozycji doświadczonych rehabilitacji. Na pewno każdy dba o zdrowie i chcę udoskonalić kondycje gdy doskwiera lub coś choruje. W wszelkim szpitalu czy w domu uzdrowiskowego mamy możliwość spotkać doświadczonych oraz kompetentnych fizjoterapeutów, jacy proponują obfitą ofertę rehabilitacji zdrowotnych.