Najlepsze zabiegi

medycyna estetyczna

Jakie efekty gwarantuje medycyna estetyczna – aby dowiedzieć się więcej przeczytaj artykuł

„Nie mam funduszy”, „Na taki luksus stać tylko znane twarze”, „Nie chcę później wyglądać sztucznie”. Oto najpopularniejsze mity, które dotyczą medycyny estetycznej. I mimo, że zainteresowanie zabiegami cały czas rośnie, medycyna estetyczna niestety nie może się odciąć od związanych z nią krzywdzących stereotypów.
mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja i depilacja laserowa – śmiałe zabiegi dla nowoczesnych kobiet

Przeglądając obecną ofertą gabinetów kosmetycznych nieraz napotykamy różnorodne nazwy zabiegów kosmetycznych. Dzisiaj jest ich tak sporo, że nieraz przeglądając poniektóre oferowane zabiegi nie mamy wręcz zielonego pojęcia co znaczy dana nazwa i w jaki sposób wygląda dany zabieg. Aktualnie kosmetyka i medycyna estetyczna coraz bardziej interweniują w urodę, nasze ciało oraz zdrowie.
liposukcja

Liposukcja – korzystny zabieg estetyczny dla naszego ciała

Zgrabna sylwetka to w rozumieniu wielu synonim szczupłej sylwetki. Powoduje to, że osoby z nadmierną tkanka tłuszczową robią wszystko, aby zrzucić nadprogramowe kilogramy i się odchudzić. Na ogół tyje cała nasza sylwetka, jednak często jest też tak, że tłuszcz gromadzi się przede wszystkim w określonych częściach ciała – chociażby na udach, czy brzuchu i pomimo regularnych ćwiczeń oraz sięgania po dietę, nie jesteśmy się go w stanie z tych okolic pozbyć. Wtedy warto rozważyć rozwiązanie, jakim jest liposukcja.
sauna

Z jakich powodów seanse w saunach mają tak duże właściwości zdrowotne.

Używanie saun od dawna uznawane jest za bardzo pomocne w utrzymywaniu należytej formy ducha oraz ciała. Systematyczne korzystanie z saun bardzo skutecznie zmniejsza zmęczenie i stres, a oprócz tego wzmacnia odporność ciała na różne choroby oraz przeziębienia. Nawet rzadkie używanie sauny bardzo może pomóc naszym organizmom, a przy regularnym chodzeniu do niej rezultaty będą rzeczywiście dobre.