Jak wybrać idealny upominek dla brata, taty czy chłopaka?

przykładowy ebook
Sprawdź, czego chcą mężczyźni
Kupowanie prezentów wcale nie jest proste, gdyż nawet jeśli znamy upodobania naszego męża, chłopaka czy brata, to i tak trudno nam jest trafić na rzecz, której byłybyśmy na 100 % pewne, że właśnie o niej marzył. Jednak są pewne podarunki, które uradują każdego bez względu na jego preferencje, charakter lub styl życia.

przykładowy ebook
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli czekają cię zakupy w Katowicach, kieruj się poniżej przedstawionymi poradami, a facet twojego życia będzie usatysfakcjonowany.

Pierwszym wartym uwagi prezentem mogą być różnorakiego typu elektroniczne gadżety, bowiem ich nigdy nie jest dosyć. Gdy przedstawiciel płci męskiej, którego masz w planach obdarować, ma już większość z nich, decyzja będzie trudniejsza, jednak nie można dać za wygraną. Może zainteresują cię czytniki e book, na których solenizant będzie mógł czytać i książki, i gazety bez zbyt dużego obładowania swojego plecaka? Gadżety te są lekkie oraz praktyczne, można je wsunąć nawet pomiędzy dokumenty w teczce niezbędnej w pracy, aby w tramwaju poczytać sobie interesujące artykuły albo kryminał, na który w domu nie starcza czasu. Czytaj też: kosmetyki do twarzy

Jeżeli jednak dany mężczyzna nie jest zwolennikiem czytania, możesz zadbać o jego wygląd dając mu dermokosmetyki. Współcześnie coraz więcej panów troszczy się o swój wygląd, a

Pudełko z prezentem
Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

nawet chodzi do kosmetyczki, ponieważ tak samo jak paniom trudno jest się im pogodzić z płynącym czasem – dermokosmetyki pozwalają im na pielęgnację swojej cery. W dodatku są hipoalergiczne, bezbarwne oraz nie mają właściwości zapachowych, co jest niezmiernie ważne dla wielu z nas.

Możesz mu również kupić jakiś dodatek do komputera, przy jakim na pewno spędza dużo czasu. Zainwestuj np. w pada do gier komputerowych albo weź pod uwagę drukarki atramentowe, które posłużą do drukowania waszych wspólnych zdjęć z wakacji. Myślisz, iż drukarki laserowe lepiej się sprawdzą? Te umożliwiające kolorowy wydruki są dosyć kosztowne, tak samo jeśli chodzi o zakup, jak też eksploatację, toteż warto jest postawić na sprzęt atramentowy –>drukarki.

Teraz jedynie musisz pójść na zakupy i zadecydować, który prezent wybrać. Kup mu zabawną kartkę, a na pewno się uśmiechnie i każdy podarunek przypadnie mu do gustu – także jeżeli nie będzie to upominek, którego się spodziewał. W końcu najważniejsze są chęci i pamięć!