Jak nie zaprzepaścić sobie kariery, czyli medycyna w służbie biznesu – kilka przydatnych informacji dla przedsiębiorców

piegi
W czasie biznesowych konferencji odświętny ubiór jest w stanie zdziałać cuda. Jeśli wierzyć przewodnikom, to najsensowniej założyć ciemny garnitur, jasnoniebieską koszulę i krawat w kolorze głębokiej czerwieni. Jednakże odpowiedni strój to nie wszystko. Należy także zadbać o swoją twarz i dłonie – przytoczona uwaga odnosi się nade wszystko do facetów, bo panie aż nazbyt dużo czasu spędzają przed lustrem.

wellderm.pl/oferta/zabiegi-od-a-do-z/toksyna-botulinowa-na-nadpotliwosc
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Golenie policzków, modna fryzura czy równo obcięte paznokcie, to ledwo szczyt góry lodowej. Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne bywają rzecz jasna pożądane, ale tutaj należy iść krok dalej. Przykładowo, szykowna i droga koszula wygląda fatalnie, jeżeli włoży ją mężczyzna, który za bardzo się poci – mokre plamy np. pod pachami mogą kompletnie zrujnować dobre imię biznesmena. Nadpotliwość nie zawsze da się wyeliminować zwykłymi kosmetykami, niekiedy potrzebna bywa wizyta w klinice medycyny estetycznej. Współczesna medycyna zna mnóstwo skutecznych metod walki z intensywnym poceniem, a wybór leczenia jest uzależniony od danego przypadku. Jeżeli przedsiębiorca zmaga się z tego rodzaju problemem, to na początku próbuje leczyć nadpotliwość na własną odpowiedzialność. Jednakże gdy popularne mikstury z tlenkiem glinu lub apteczne mieszanki okazują się nieskuteczne, to wtedy pozostaje wizyta u lekarza medycyny estetycznej. Tylko osoba po stosownych studiach może zalecić taką kurację, która okaże się skuteczna: od zastrzyków z botoksu po leczenie inwazyjne Natomiast paniom, które dość często są zmuszone występować przed kamerą mogą przeszkadzać liczne przebarwienia na nosie.

cera z piegami
Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia upstrzona zwykłymi piegami prezentuje się uroczo, o tyle większe plamy są najzwyczajniej w świecie nieestetyczne. Babcine kuracje okładami z plasterków ogórka okazują się nieskuteczne, więc i tutaj potrzebna będzie porada lekarza specjalisty, który może zalecić zabieg Cosmelan. To fantastyczna kuracja specjalnie skomponowanym preparatem depigmentacyjnym. Wspomniana metoda leczenia bywa skuteczna, a dodatkowo bardzo bezpieczna. Chociaż na wyniki trzeba czekać około 30 dni, to jednakże warto uzbroić się w cierpliwość. A po pomyślnym leczeniu zawsze dobrze ubrana kobieta biznesu być może skusi się także na inne zabiegi, np. likwidacja zmarszczek pod oczami jest teraz na topie.