Tag Archive: golenie

golenie

mężczyzna

Preparaty dla panów – co powinieneś o nich przeczytać

Współczesny mężczyzna to człowiek zadbany. Obecnie do sklepów z kosmetykami przychodzą nie jedynie panie, ale również panowie. To ważne, bo wreszcie mężczyźni mają ochotę zacząć o siebie dbać. Z tego powodu są tworzone męskie kosmetyki, które stają się ulubionymi kosmetykami wielu panów.
zadbany mężczyzna

Nowoczesny facet może golić się dawnym sposobem

Znane od dawna golenie na mokro z użyciem maszynki na żyletkę lub przy pomocy brzytwy zostało zapomniane. Znaczna większość współczesnych mężczyzn preferuje golenie masowo sprzedawanymi maszynkami o charakterze jednorazowym bądź golarkami elektrycznymi. Wraz jednak z nastaniem stylu vintage wraca wśród mężczyzn moda na stosowane przez naszych dziadków golenie. Golenie jednorazową maszynką wymaga użycia kremu lub żelu do golenia.
zestaw do golenia

Każdy z mężczyzn musi się golić, ale czy każdy potrafi? O czym trzeba pamiętać podczas golenia, aby nie podrażnić skóry?

Dla wielu mężczyzn pierwszy zarost jest powodem do domu, to jednocześnie początek kłopotów z goleniem. Może czynność wydaje się niezbyt skomplikowana, lecz jednakowoż może sprawiać kłopoty, zwłaszcza nastolatkom, jacy mierzą się po raz pierwszy z tą aktywnością. Może to powodować kłopoty ze skórą, jak w tej sytuacji się golić?