Tag Archive: golenie

golenie

zestawy do golenia

Jak bardzo się zmienił sprzęt do golenia przez minione lata, dlaczego warto wrócić do tradycyjnych technik

Elegancki mężczyzna to mężczyzna bez zarostu, to jedna z podstawowych reguł która dotyczy właściwego wyglądu. Aktualnie, w epoce maszynek z wieloma ostrzami i golarek elektrycznych nie powinno być z tym żadnego problemu. Producenci sprzętu co rusz dokładają kolejne ostrza do maszynek, pianki do golenia prawie że same się rozsmarowują na twarzach, a jeśli ktoś będzie chciał załatwić wszystko bez żadnego ostrza, to będzie miał do dyspozycji wiele elektrycznych urządzeń.
mężczyzna

Preparaty dla panów – co powinieneś o nich przeczytać

Dzisiejszy mężczyzna to człowiek zadbany. W dzisiejszych czasach do sklepów z kosmetykami chodzą nie jedynie panie, ale też panowie. To ważne, bo wreszcie mężczyźni chcieliby zacząć o siebie dbać. Z tego powodu są produkowane męskie kosmetyki, które stają się ulubieńcami wielu panów.
Krem do golenia

Wykorzystuj tylko najlepsze preparaty, by nie podrażniać skóry i okazać się pewnym miłego efektu

Golenie jest czynnością nieodłącznie towarzyszącą panom w różnym wieku. Bez znaczenia czy posiada się silny zarost czy delikatny, trzeba dbać o przyjemną w dotyku skórę, aby być zadbanym i wyglądać doprawdy gustownie. Do golenia stosuje się przeróżne akcesoria, jak również kosmetyki. Warto dobrać preparaty, jakie zagwarantują najlepsze warunki pozbywania się owłosienia, jak również okażą się przyjazne dla cery.
akcesoria do golenia

Golenie brody. Jak właściwie to robić?

Gdy mówimy o dbaniu o swój wygląd wydaje się, że panowie nie poświęcają temu tematowi nazbyt wiele uwagi. Jednak ten kto chce posiadać nieskazitelną cerę idealnie gładką wie jak wiele wysiłku należy włożyć w to aby tak się prezentować. Golenie to temat, który wymaga cierpliwości i dojścia do swego rodzaju wprawy. W jaki sposób w związku z tym powinno się to wykonywać dobrze aby osiągnąć pożądane efekty? Na początku golenie nie jest łatwe. Jest to czynność, której trzeba się nauczyć, a przede wszystkim nauczyć jak robić to dobrze.