Tag Archive: fryzury

fryzury

zdrowe włosy

W jaki sposób dbać o włosy? Poznaj sprawdzone metody na utrzymanie pięknej fryzury

Każda kobieta chciałaby mieć ładne włosy, ale nie wszystkie panie wiedzą, jak o nie dbać. Nie wystarczy bowiem umyć głowę oraz położyć się spać, ponieważ nie każda przedstawicielka płci pięknej może pochwalić się grubymi, mocnymi włosami. Większość z nas ma delikatne, cienkie kosmyki, jakie jeszcze osłabiamy nieodpowiednią pielęgnacją oraz zabiegami chemicznymi u fryzjera. Pierwszym krokiem do otrzymania ładnej fryzury jest umiejętne mycie głowy.
pielęgnacja włosów

Rewolucja w czesaniu twoich włosów

Wiele razy miałyśmy problem z czesaniem włosów. Bywało nawet tak, że gdy te nie chciały dać się rozczesać, po prostu, na siłę je ciągnęłyśmy. Naszym włosom nie wychodziło to na dobre. Bywało też, że jedynym, racjonalnym rozwiązaniem było ścięcie włosów. Ale obecnie nie musimy się przejmować, bo powstała szczotka, która jest w stanie pomóc nam w uporaniu się z niesfornymi kosmykami.
images

W jaki sposób dobrać najlepsze preparaty do włosów?

Każdy rodzaj włosów wymaga trochę innych sposobów pielęgnacji. Niezwykle istotne jest, aby dostosować odpowiednie kosmetyki, jakie nie tylko poprawią ogólną kondycję naszych włosów, ale także dodatkowo sprawią, iż będą one wyglądać zdrowo i elegancko. Kupując kosmetyki fryzjerskie powinniśmy przemyśleć, jaki jest typ naszych włosów i czego głównie oczekujemy od danego preparatu. Takie decyzje musimy podjąć nawet w sytuacji wybierania szamponu, którym każdego dnia myjemy nasze włosy. Nie mniej istotna jest odżywka lub też balsam, który wcieramy we włosy, by łatwiej się układały i ładnie wyglądały.