Tag Archive: dom

dom

skóra - fotogram

Jak sprawić, że będziesz piękna na wiosnę? Kilka malutkich tricków kosmetycznych

Nie od dzisiaj wiadomo, że praktycznie każda z nas – dziewczyn chce wyglądać pięknie i podobać się jak największej liczbie ludzi. Zwykle jednak zimą tracimy nieco zapał – ta pora roku na pewno sprzyja pochłanianiu większych porcji jedzenia niż zwykle, a na dodatek nie zauważamy nawet nadprogramowych kilogramów, które ukrywają się pod obszernymi i ciepłymi ciuchami. Wiosna jednak motywuje nas zazwyczaj do działania – wówczas przechodzimy na wszelkiego rodzaju diety i zwykle staramy się zacząć uprawiać jakiś sport. Co jednakże w wypadku kiedy do lata już niedaleko, a nie możemy jeszcze pochwalić się ładnym wyglądem? Zawsze możesz pomóc trochę naturze!

para

Jakim sposobem nauczyć się pysznie pitrasić?

Do pichcenia tak naprawdę nie będzie konieczny żaden wyrafinowany rynsztunek kuchenny. Naturalnie konieczna jest kuchenka gazowa, jakikolwiek rondel, przydaje się również patelka, nóż oraz deska do krajania.
Jeśli przepis jaki wyselekcjonowałeś na „pierwszy ogień” wymaga użycia jakiegokolwiek kuchennego gadżetu, jakiego nie masz najlepszym wyjściem jest zmiana przepisu na taki , do jakiego wykonania masz w domku wszelki osprzęt.