Tag Archive: dieta

dieta

nowoczesne centrum medyczne

Zdrowa dieta dla dobrego zdrowia, czyli co warto jeść, żeby zatroszczyć się o swoje zdrowie

Zdrowie mamy wyłącznie jedno. Dbanie o nie jest więc bardzo znaczące! Zdrowia z pewnością nie kupisz za pieniądze, wobec tego powinieneś przykładać wagę do tego, by o nie dbać. Unikaj szkodliwych rzeczy, jakie źle oddziaływają na Twoje zdrowie, takich jak papierosy czy też inne używki. Bądź aktywny fizycznie, bo sport ma niezwykle dobry, wręcz doskonały wpływ na Twoje zdrowie, kondycję, oraz także samopoczucie. Niezmiernie ważne jest również stosowne odżywianie się.
warzywa

Zdrowa dieta – na czym się opiera się

Ci, którzy posiadają zbyt dużo uciążliwych kilogramów dość często szukają odpowiedzi na to, jak wygląda zdrowa dieta w pełni przyjazna, która pozwoli zrzucić zbędne kilogramy a ponadto doprowadzić nasz organizm do fantastycznej formy. Zdrowa dieta to taka, która nie zawiera zbyt dużej ilości tłuszczu jak również węglowodanów, których organizm nie umie skutecznie zagospodarować. Jeżeli tych elementów będzie za dużo, należy zdawać sobie sprawę z tego, że będzie to oznaczało zwiększenie wagi w miejscach, w których nie chcemy.
Pasta z soczewicy

Jesteśmy chętni na całkiem ciekawe eksperymenty w kuchni

Przez ostatnie 20 lat powstało w Polsce mnóstwo restauracji orientalnych, które oferują dania, z którymi nie mamy do czynienia w naszej polskiej kuchni. Jedną z takowych potraw jest m.in. zupa kokosowa, która pochodzi z Tajlandii. Jest to potrawa, która posiada charakterystyczny smak, który przypadł do gustu wielu osobom. Zupa ta podawana jest na ogół z ryżem, który ugotowany jest na parze.
ekologia

Jakie artykuły zakupimy w sklepach oferujących zdrową żywność?

Punkty ze zdrową żywnością mnożą się w ostatnim czasie niby grzyby w deszczową aurę. Może razem z trendem na czynne formy wypoczynku spowodują, iż kolejki do doktorów wreszcie się skończą? Oby tak było. Punkty te proponują przede wszystkim wszelkiego rodzaju żywność ekologiczną, zaczynając od nieprzetworzonych jarzyn jak też innych plonów rolniczych które posiadają stosowne certyfikaty i wspólnotowy znak (tzw. euroliść).