Tag Archive: dermatolog

dermatolog

cera

Kosmetyki do cery trądzikowej

Trądzik to kłopot nie szczególnie osób w wieku nastoletnim, jednak także jest to kłopot dotykający dorosłych. Sposobów pielęgnacji oraz leczenia cery trądzikowej jest niemało, lecz nie każdy jest stuprocentowo właściwy w każdym przypadku. Wyjątkowo ważne jest więc właściwe podejście, to jest specjalistyczna analiza cery przez doświadczonego dermatologa. Dzisiaj rynek proponuje cały wachlarz kosmetyków, które są przeznaczone do skóry problematycznej. Na jakiego rodzaju kosmetyki do cery trądzikowej warto więc się zdecydować?

Gdzie pójść, żeby trochę zmniejszyć defekty swojej aparycji

Świetna prezencja jest nie tylko pragnieniem nastolatek, ale także kobiet w każdym, nawet tym późnym wieku. O tym, że zgrabna sylwetka może zdziałać cuda, przekonała się już niejedna elegantka. Z tym większym zmartwieniem spoglądają panie na nawet najdrobniejsze defekty, które szpecą ich aparycję. Z pewnością większość pań pozbyłoby się nadmiaru kilku kilogramów – to całkiem oczywista rzecz. Jednakże w grę wchodzą również mniej widoczne, a jednocześnie słabe strony naszej aparycji.
peeling

Peeling chemiczny okazuje się coraz bardziej popularny wśród kobiet

Jego kluczowym celem jest efektywna poprawa wyglądu skóry zarówno na twarzy, szyi, a także rękach. Możemy dzięki niemu oczyścić i w dużej mierze wygładzić oraz wpłynąć na koloryt skóry. Dermatologia estetyczna już od kilku lat dostrzega plusy tego peelingu. Odpowiednio dopasowany kwas powinien idealne wpływać na wygląd naszej skóry.