Tag Archive: depilacja

depilacja

depilator

W jaki sposób usunąć niechciane owłosienie?

Depilacja jeszcze kilka lat wstecz była zarezerwowana wyłącznie kobiet. Dziś sytuacja wygląda trochę inaczej, gdyż owłosienia pozbywa się nie tylko bardzo duże grono kobiet, ale też coraz liczniejsza grupa mężczyzn. Co skłania do takiego działania? Jakie są najskuteczniejsze sposoby eliminowania włosów? Do depilacji skłania przede wszystkim łatwiejsze dbanie o higienę jak i kwestie estetyczne. U mężczyzn depilacja ma na celu między innymi zaprezentowanie trudno wyćwiczonych mięśni na siłowni.
zabiegi kosmetyczne

Dlaczego biznes który się wiąże z poprawą urody jest tak rozbudowany, rola laserów w obecnie stosowanych zabiegach.

Większość osób chce wyglądać jak najlepiej. I dla tego wyglądu potrafią naprawdę dużo poświęcić, i czasu i pieniędzy. W końcu już w starożytności znane były pomysły na poprawianie swojej urody, niekiedy bardzo kosztowne. Przez setki lat zmieniały się same zabiegi, zmieniały upodobania i preferencje kobiet, lecz bez przerwy wszystko sprowadzało się do tego, aby wyglądać jak najładniej.

gładkie nogi

Doskonale gładkie ciało, czyli depilacja laserowa jest wyjątkowo skuteczna? Kilka porad w tej sprawie

W ciągu wielu lat naprawdę wielkim zmianom podlegał ideał damskiego ciała. Panowie raz wzdychali do wyraźnie szczupłych, raz dużo bardziej puszystych przedstawicielek płci pięknej. Zmiany dotyczyły również kwestii owłosienia na kobiecym ciele. Aktualnie żadna nowoczesna przedstawicielka płci pięknej nie wyobraża sobie nawet, aby jej łydki czy pachy pokryte były włosami. Metod depilacji jest bardzo dużo. Największą skutecznością cechuje się laser.
depilacja

Na czym polega depilacja laserowa? Czemu dobrze jest się na nią zdecydować?

Depilacja laserem jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Poprzedzona konsultacją z lekarzem, a w konsekwencji zrobiona przez wykwalifikowanego oraz mającego doświadczenie specjalistę jest najbardziej skuteczną oraz bezpieczną dla zdrowia metodą, z jakiej korzysta coraz więcej osób. Kosmetolog zbliża głowicę lasera do wcześniej przygotowanej skóry. Emitowana w ten sposób wiązka silnego światła wchłaniana jest przez melaninę, jest to barwnik zawarty w cebulkach włosów.