Tag Archive: cera

cera

zdrowa cera

Jak właściwie zatroszczyć się o swoją cerę?

Nie od dzisiaj wiadomo, że nasz prywatny wygląd to jeden z niesłychanie znaczących przejawów. Jest on w stanie wpłynąć na wiele naszych życiowych aspektów, często również tych, z jakich kompletnie nie zdajemy sobie znaczenia. O takim stanie rzeczywistości wiedzą bardzo dobrze również kobiety i mężczyźni, jacy ze swojej strony zwracają coraz bardziej zauważalną uwagę na swój wygląd.
Kobieta z blond włosami

Musimy dbać o swój wygląd

Każdy pragnie wyglądać jak najlepiej, a co się z tym wiąże wydatkujemy dużo pieniędzy na odpowiednie preparaty i zabiegi, które powinny nam w tym dopomóc. Specjalne kremy, maseczki, peelingi to wszystko wykonujemy regularnie, chcąc aby nasza cera jak najdłużej przedstawiała się młodo, jędrnie oraz elastycznie. Co istotne, to od czasu do czasu potrafimy wydać niesamowicie ogromne pieniądze na kremy, ale czy naprawdę zawsze korzystamy z tego co najlepsze?
Modne fryzury i upięcia

Przesuszone włosy, zmęczona twarz, to jeszcze nie koniec świata – współczesne kosmetyki śpieszą na ratunek

Na niewłaściwy stan włosów wpływają rożne, mniej lub bardziej agresywne środki do pielęgnacji. Dodatkowo, tak samo jak skóra twarzy i rąk, są stale narażone na wpływ niekorzystnych uwarunkowań atmosferycznych. Gdy włosy stają się przesuszone, kruche a także skłonne do wypadania, odpowiednim wyjściem staje się ich właściwa odnowa.
Zdrowe jedzenie

Czy to tymczasowa moda na zdrowszą żywność? Co możemy kupić w ekologicznym sklepie?

Zarówno w większych marketach, jak i w mniejszych sklepach postawione i oznaczone zostały półki ze zdrową żywnością. Nawet w mniejszych miastach pojawił się także jakiś eko sklep z żywnością naturalną i kosmetykami lub też sklep nastawiony na świeże owoce i jarzyny z dużą półką z jedzeniem w opakowaniach.
cera naczynkowa

Zabiegi dla zdrowia oraz urody – doświadczone likwidowanie naczynek oraz uwydatnienie ust

Dziś niemało kobiet korzysta z różnorodnych zabiegów dla zdrowia i urody, które mają na celu usunięcie mankamentów urody oraz uwydatnienie jej atutów. Dziś medycyna estetyczna jest niesłychanie rozwinięta, dlatego oferuje mnóstwo ciekawych zabiegów upiększających dla kobiet. Jednym z nich jest na przykład usuwanie naczynek.