Tag Archive: balsamy

balsamy

krem

Wypróbuj olejek jojoba i kremy przeciwsłoneczne – chroń o swoją skórę

Olej jojoba jest swoją strukturą zbliżony do łoju emitowanego przez ludzką skórę. Nazbyt mała ilość sebum charakteryzuje skórę suchą, skłonną do wczesnego starzenia się. Dla takiej cery olejek jojoba wyręcza w pewnym sensie naturalne sebum i zapobiega tym samym wysuszeniu skóry. Skóra pozostaje przyzwoicie nawilżona, jest miękka i jędrna. Przy zbytnim emitowaniu sebum skóra jest tłusta i skłonna do wyprysków. W takim przypadku olej jojoba działa hamująco na rzeczywiste wydzielanie sebum. Dzięki tej regulacji olej jojoba aktywuje odnowienie komórek skóry.

images

Naturalne środki kosmetyczne|Z jakich powodów warto stosować kosmetyki bez konserwantów?

Na dzień dzisiejszy panuje moda na kosmetyki i produkty sporządzane z naturalnych składników. Coraz więcej ludzi na przykład zwraca uwagę na to, jakiego rodzaju substancje zawiera dany produkt żywnościowy. Od pewnego czasu także toczy się nagonka na producentów towarów, zawierających za duża ilość syntetycznych substancji w formie polepszaczy smaku i tak dalej. Kwestia ta dotyczy także kosmetyków.
Krem do golenia

Wykorzystuj tylko najlepsze preparaty, by nie podrażniać skóry i okazać się pewnym miłego efektu

Golenie bywa czynnością nieodłącznie towarzyszącą panom w różnym wieku. Bez znaczenia czy ma się silny zarost czy delikatny, należy zadbać o gładką skórę, by być zadbanym i wyglądać doprawdy gustownie. Do golenia stosuje się przeróżne akcesoria, a także środki kosmetyczne. Należy wybrać preparaty, które zapewnią idealne warunki pozbywania się zarostu, jak również okażą się przyjazne dla cery.
przyrządy do golenia

Mężczyzna idealny, czyli jakie akcesoria do golenia warto posiadać

Jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych panów jest golenie. Każdy pan, który pragnie być elegancki musi robić to codziennie. Do usuwania zarostu panowie mają obecnie wiele przeróżnych akcesoriów oraz kosmetyków. Ich użycie sprawia golenie może okazać nawet przyjemnością. W sklepach mężczyźni znajdą obecnie naprawdę szeroki wybór kosmetyków, które sprawiają, że golenie jest prostsze.