Tag Archive: apteka

apteka

jak wybrać naturalne kosmetyki?

Z jakich przyczyn powinniśmy sięgać po kosmetyki naturalne?

Polacy ostatnio znacznie częściej oraz chętniej sięgają po kosmetyki naturalne. W dobie ogólnodostępnych wiadomości w sieci i popularności kobiecej prasy wzrasta świadomość konsumencka, także jeśli chodzi o kosmetyki. Znacznie częściej sprawdzamy składy kupowanych produktów i dochodzimy do wniosku, że tak zwane kosmetyki BIO to właściwy wybór, ponieważ składniki pochodzenia organicznego zapewniają bezpieczną i zdrową pielęgnację.
kosmetyki w drogerii

Kosmetyki specjalistyczne a popularne kosmetyki z drogerii

Wybór kosmetyków na obecnym rynku jest bardzo szeroki. Po wejściu do drogerii nierzadko mamy problem, by wybrać odpowiedni kosmetyk, który nie wyłącznie będzie dobry dla naszego rodzaju ceru, lecz również zapewni bezpieczeństwo i nie spowoduje alergii. Jakie zatem produkty będę najwłaściwsze?
herbata

Gdzie znaleźć naprawdę wysokiej jakości herbaty? Podpowiadamy kilka miejsc

Jeszcze pewien czas temu na naszych stołach gościła praktycznie wyłącznie kawa. Po tym jak w czasach PRL-u zachwyciliśmy się sprowadzaną z zachodu kawą, herbata stopniowo odchodziła do lamusa. Tren ten jednak stopniowo się odwraca – dzisiaj teraz nie pijamy już wyłącznie czarnej, znanej praktycznie wszystkim herbaty, ale powoli zaczynamy odkrywać nowe gatunki. To sprawia, że zaczynamy zadawać sobie pytanie, gdzie znaleźć dobrej jakości herbatę w niewysokiej cenie?