Nadchodzą wakacje! Upragniony czas wypoczynku i relaksowania się. W końcu będziemy mogli spakować walizki i wyruszyć na długi odpoczynek. W zależności od zainteresować będą to góry, morze, albo po prostu wycieczka na wieś?

Bez względu na to, który kierunek wybierzemy, należy się do takiej wycieczki przygotować. I nie mam tu na myśli jedynie spakowania plecaka wraz z niezbędnymi akcesoriami. Jeżeli wyjeżdżamy na przykład w góry, to fajnie jest zająć się kondycją, żebyśmy nie złapali zadyszki wchodząc na małą nawet górkę. Najlepiej jest przynajmniej 3 miesiące prędzej zacząć chodzić na długie spacery, a jeszcze lepiej uprawiać jogging, gimnastykować się oraz chodzić na siłkę.

Kłopot z doborem ubioru? Pomoże personal shopper

kobieta z torbami na zakupach

Autor: iStock
Źródło: iStock
Jeśli chodzi o wypad nad jezioro, to tu największy kłopot mają zwykle dziewczyny! Niekiedy już na długie tygodnie wcześniej zaczynają martwić się – ponieważ a to za duży brzuszek, a to za grube uda, a to nie niestety cellulit na owych udach. Jakie polecamy rozwiązanie? I tutaj także najważniejszy jest sport. Regularne ćwiczenia, rozciąganie się, jogging czy jeżdżenie na rowerze mogą zdziałać cuda. Jeżeli jednakże nie posiadamy wystarczająco silnej woli, fajnie jest popracować nad strojem. Idealnie dobrany strój może zdziałać cuda i ukryć wszelkie niedoskonałości. Jeśli sami nie wiemy, co okaże się dla nas odpowiednie, to zawsze możemy wybrać się na zakupy ze stylistką (shopping ze stylistką).
Dlaczego warto się przejść do stylistki?

Osobista stylistka z pewnością pomoże nam wspaniale dobrać stroje do naszej postury oraz urody (-> poznaj informacje). Poza tym, nie chodzi tu jedynie o spódnice czy bluzki, ale nawet o stroje kąpielowe! Na rynku jest przecież tak mnóstwo fasonów strojów, iż niekiedy niełatwo się zdecydować na jeden. Taka profesjonalna personal shopper doradzi, czy lepsze okaże się dla nas bikini albo strój jednoczęściowy, jaki fason i barwę wybrać itp.

Obecnie oceń (http://mooistudio.pl/) ten tekst, który jest niesamowicie interesujący. Wykonaj to już w tym momencie! Zobaczysz, że rzeczywiście trzeba to zrobić!

Lepiej jest wydać raz pieniądze i zdecydować się na takową poradę, niż później wielokrotnie żałować nietrafionych zakupów (przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie). Jakże często bowiem w sklepie konkretny strój prezentuje się na nas świetnie, a jednak w domu widzimy, że jednak nie jest tak świetny – tu źle leży, tu odstaje itp. Z tego powodu wypowiedź osoby obiektywnej i która zna się na rzeczy jest tak ważna.

Jak widać, prywatna stylistka to świetna opcja dla tych, którym zależy na dobrym wyglądzie podkreślonym odpowiednim ubiorem. Jeśli zależy nam więc na tym, żeby prezentować się doskonale, przykryć mankamenty urody, to dobrze rozważyć zakupy ze stylistką, którą znajdziemy już w każdym dużym mieście, zarówno Poznaniu, jak i Warszawie czy innych.