Sezon urlopowy to najlepsza chwila, by wrzucić na siebie coś niesamowicie kobiecego. Daj sobie i facetom radość, wyrzucając precz spodnie i wdziewając sukienkę! To niezwykle uniwersalna rzecz, odpowiednia na wiele okazji.

Ślub, impreza, oficjalna uroczystość – sukienka nadasię świetnie w każdej sytuacji! Przyjrzyjmy się aktualnym trendom, jeśli chodzi o sukienki na wesele.

weselna stylizacja

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od klasyki. mała czarna, dzieło życia coco chanel, znakomicie wystąpi w roli zarówno sukienki dresowe dla dziewczynek koktajlowej, jak i wizytowej. Spece od mody podpowiadają, że teraz trzeba zmodyfikować trochę wzorzec i decydować się wersje białą i czerwoną. Szczególnie zalecają małą malinową, rubinową lub koralową.

Sukienki koktajlowe w takich kolorach cudownie wyglądają w towarzystwie złota, czerni i srebra i takie też dobierz dodatki. Ważna okazja, jaką jest przyjęcie po ślubie ( mowa tu o ubraniu dla druhny lub gościa), wymaga nie rzucających się w oczy sukienek. A mała malinowa, uszyta w jednobarwnej tonacji, z powodzeniem odegra rolę sukienki na wesele (zobacz fajne sukienki na wesele).

Z USA nadciągnęła do nas moda na sukienki z dzianiny i kuse, gorsetowe modele. Na amerykańskich ulicach święcą triumfy wielobarwne prążki, hafty i kraty. W naszym kraju tego sezonu królować na pewno mają energiczne i słoneczne barwy pastelowe. Trendy będą również jaskrawe wzory i desenie z figurami geometrycznymi.

Czy wiesz, gdzie jeszcze możesz przeczytać podobne informacje? Jeśli nie, to kliknij na ten odnośnik i zerknij na treść (https://elis-moda.pl/16-zakiety) zaprezentowanego tam postu.

Wygodne, przewiewne pastelowe i wyraziste sukienki wizytowe (czytaj tutaj więcej na temat modnych sukni) możesz zarzucać na strój plażowy, modnie i właściwie kolorystycznie dobrany. To bez dwóch zdań będzie szałowa kreacja na tegorocznych plażach .