kobieta

Autor: DER-MED www.dermed.pl
Dla wielu Panów prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać.

Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa pół godziny, a żona może wypominać nam to przez dobry miesiąc.

Aby odnaleźć zbliżone informacje na prezentowane zagadnienie spójrz na link (https://www.strojemikolaja.pl/), a przeczytasz w tamtym miejscu niesamowicie interesujące wiadomości, które zapadną Ci w pamięć.

Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – jak choćby ślubu lub pierwszej randki. Obyśmy o tej dacie nie zapomnieli. Refleks to jednak połowa sukcesu, a druga to umiejętny wybór czegoś, co stanie się z jednej strony zarazem niespodzianką, a z drugiej czymś wymarzonym.

Podobno znamy naszą drugą połowę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy mamy kupić bardzo ciekawy prezent (patrz), zaczynamy być nerwowi. Zastanówmy się, o czym od lat marzy nasza ukochana, jakie ma pasje, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych przyczyn to sobie odmawia. Dobry prezent musi być jak czarodziejska szkatułka – odkrywać ukryte pragnienia. I niekoniecznie są to pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet często dobra propozycją. Unikajmy kupowania kosmetyków, chyba że są to jakieś wyjątkowe perfumy. Skupmy się na biżuterii – jeśli nasza żona ją lubi, lecz nie ma w nadmiernych ilościach, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce. Kobiety marzą czasem o antycznym meblu lub starym kryształowym lustrze – kupmy więc to, czego brakuje w naszym domu, a co będzie przez długie lata przypominać o wspólnej rocznicy.

Idealnym pomysłem jest bilet w ciekawe miejsce, do którego chcemy porwać naszą drugą połowę. Pomyślmy, o jakiej podróży marzy. I nie musi być to wycieczka do Peru, ale uroczy weekend w górach czy na nartach. I broń Boże nie obdarowujmy żony karnetem do kosmetyczki, bo pomyśli, że sądzimy, iż stała się mało atrakcyjna (prezenty dla żony w dobrych cenach)! Jeśli żaden z tych przykładów może nie zadowolić naszej drugiej połowy, odwiedźmy sklepy internetowe oferujące upominki na różne okazje. Czasami błądząc po stronach internetowych znajdziemy coś, co uraduje naszą ukochaną i umili nam nie tylko ten ważny dzień.

Źródło: