Niskie libido nie jest ogromnym kłopotem – jeśli objawia się tylko co pewien czas. Jednak jeżeli ktoś ciągle uskarża się na brak libido, powinien zacząć tak jakby walczyć z tym zjawiskiem. A więc zainteresowani zwiększeniem swojego libido – bądź libido partnera/partnerki, powinni zaznajomić się z poradami zamieszczonymi przez takiego człowieka, który miał bardzo duże kłopoty z libido, niemalże zawalił się jego długoletni związek, lecz na całe szczęście dał sobie radę. W końcu libido i tak nie jest nieuleczalnym schorzeniem, to akurat pewne.

Można powiedzieć, że dużo może dać mocna zmiana jadłospisu. Zatem należy spożywać o wiele więcej owoców oraz warzyw – pyszne to, a do tego wielce zdrowe. Trzeba również zjadać dużo więcej ryb: no przynajmniej co piątek. Nawet jeżeli nie jesteśmy zbytnio religijnymi ludźmi, i tak nie powinniśmy myśleć, że jedzenie mięsiwa w piątek jest OK. Tzn. równie dobrze moglibyśmy wybrać jakiś inny dzień, ale raczej się wydaje, iż piątek jest perfekcyjnym dniem. Efektywne w walce o wysokie libido są także suplementy diety. Wiadoma sprawa – ciężko o wielce efektywny suplement diety, ale tak naprawdę można powiedzieć, że w szczególności te naturalne suplementy są w porządku (dodatkowe informacje o suplementach). A co najważniejsze, charakteryzują się najzupełniej nieszkodliwym działaniem.

Czy rozważana tematyka żywo Cię zajęła? Jeżeli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także pokrewne artykuły.

Bo i o tym należy pamiętać – ciężko uważać, iż czymś w porządku jest to, aby dla większego libido najzwyczajniej się truć!

seksuolog

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Warto również bardziej docenić usługi seksuologów. Najczęściej nawet jeżeli miewamy problemy erotyczne, nie tylko mowa o libido, nie szukamy pomocy w gabinetach lekarzy seksuologów. Wiadoma sprawa – dopiero od niedługiego czasu polskie społeczeństwo jest „nowoczesne”, a wcześniej, mowa o latach PRL-u, seks był niejako tematem zamkniętym, ale w dzisiejszych czasach uczęszczanie do seksuologa nie jest żadnym powodem do wstydzenia się. Spokojnie: seksuolog nie ugryzie, w żadnym razie nie wyjawi innym naszych wszystkich sekretów.

Czasem ciężko jest odnaleźć naprawdę użyteczne źródło (https://titaniumdental.pl/), zatem jeżeli zainteresował Cię ten tekst, to śmiało kliknij tutaj.

A co najbardziej znaczące, wyłącznie seksuolog ma okazję przepisać nam lek na libido – często takowe medykamenty są bardzo skuteczne, odnośnie tego ciężko miewać jakiekolwiek wątpliwości (więcej). Zatem zawalczmy o własne libido, ponieważ jeśli kłopoty z popędem erotycznym mamy przez bardzo długi odstęp czasu, pewnie tak z dnia na dzień nie dojdziemy do zdrowia. To pewnie pewne.