Nie tylko kobiety lubią chodzić do fryzjera i zafundować sobie modną fryzurę, też panowie pragną być modnie obcięci. Piękne fryzury nie są już wyłącznie domeną kobiecą, a producenci kosmetyków do pielęgnacji czy stylizacji pasm dostrzegli, że panowie są niesamowicie dobrymi nabywcami.

Dzisiaj na półkach sklepów z kosmetykami albo drogerii można dostrzec liczne specyfiki do pielęgnacji męskich włosów, a fryzjerzy oferują interesujące uczesania dla panów.

fryzura męska

Autor: Męskie Cięcie
Źródło: http://meskiezaciecie.pl/
Męskie fryzury też są interesujące

Zadbany mężczyzna musi zatroszczyć się o stan posiadanych włosów, stanowią one albowiem element jego wizerunku. Nawet najdroższe ubrania czy wspaniały zapach wody po goleniu nie spełni swojego zadania, jeżeli mężczyzna posiada niechlujne, zbyt długie włosy lub nieładne uczesanie. Na szczęście mężczyźni także zauważyli, jak kluczową rolę odgrywa modna fryzura przez co chętniej idą do fryzjera. Nie są już również skazani na ciągle te same uczesania, gdyż styliści męskich włosów proponują coraz ciekawsze możliwości czesania.

Jak dobrać fryzurę dla siebie?

W przypadku, kiedy wybiera się do fryzjera i szuka się nowej fryzury dla siebie, trzeba w tej kwestii zaufać specjaliście. Nie w każdym przypadku określona fryzura pasuje do wizerunku człowieka, czasem na przeszkodzie staje rodzaj urody albo łysienie. Dlatego potrzeba usłyszeć, co w sprawie uczesania chce powiedzieć stylista. Może uda mu się dobrać uczesanie, w którym klientowi będzie znakomicie, jak też doskonale się w wybranej fryzurze poczuje.

Wybierz pompadour – to uczesanie stało się bardzo modne!

Wielu mężczyzn dziś decyduje się na cięcie pompadour (zerknij do fryzura ta jest właściwie uniwersalna, ponieważ świetnie komponuje się z wieloma typami urody i w zależności od wersji pasuje ludziom w różnym wieku.

Polega ona na tym, że fryzjer tnie boki głowy na dosyć krótko, z kolei środek pozostaje sporo dłuższy oraz przeważnie bywa zaczesywany od przodu w tył. Część panów chce te włosy nieco postawić, inni pozwalają im lekko spływać na tył głowy. Dziś takie uczesanie można zamówić w niemal każdym punkcie fryzjerskim. Warto się na nie zdecydować, ponieważ jest modne i naprawdę wspaniale się prezentuje