Czasami zdarza się tak, że kobiety nie są usatysfakcjonowane wyglądem swych narządów płciowych i waginy. Przez długi czas było to tematem tabu, ale teraz w takich przypadkach można zyskać wsparcie gabinetu medycyny estetycznej i przeprowadzić zabieg, który udoskonali kształt warg sromowych lub pozostałych elementów narządów płciowych.

ginekologia estetyczna zyskuje na powodzeniu
podnośnik

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś panie nie krępują się opowiadać o swej seksualności i o tym, że nie są zadowolone kształtem swoich narządów – więcej o ginekologii estetycznej. Dzięki temu gałąź ginekologii estetycznej z roku na rok zyskuje większe uznanie i zaufanie pacjentek. To niezwykle nowoczesne część medycyny, która pomaga poprawiać to, co naturze nie udało się najpiękniej. Wykonywanie rzeczonych zabiegów to sposób na zwiększenie satysfakcji seksualnej. Panie, które są usatysfakcjonowane kształtem swych narządów płciowych bywają swobodniejsze oraz szczęśliwsze w czasie miłosnych igraszek.
Rozległy wachlarz usług
Kobiety, które zdecydują się na wykonanie zabiegu ginekologii estetycznej, mogą wybrać wśród różnorakich zabiegów. Dość dużym wzięciem może pochwalić się teraz labioplastyka. To działania związane z korektą kształtu warg sromowych. Nierzadko pacjentki uskarżają się na wygląd tego miejsca. Czasami wargi sromowe są zbyt wielkie, dzięki czemu panie czują się skrępowane w czasie zbliżeń intymnych. Na szczęście obecnie można temu zaradzić. Taki zabieg trwa kilkadziesiąt minut .

Zanim zdecyduje się o przeprowadzeniu zabiegu, należy skonsultować się ze specjalistą, by wykluczyć przeciwwskazania, jak także określić zakres zabiegu.

Zaciekawiły Cię omawiane dane? Kliknij na nowy wpis (http://www.permanent24.pl/pl/c/Peny/47) a na pewno dowiesz się świeżych rzeczy, które Cię zafascynują.

Innymi popularnymi zabiegami w tym zakresie są: hymenotomia, perineoplastyka czy hymenoplastyka.