Wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna się starzeć: dostrzec można na niej zmarszczki, traci jędrność i elastyczność. Wiele przedstawicielek płci pięknej pragnie się tych oznak starzenia się na długo pozbyć. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą gabinety medycyny estetycznej , które wykonuję między innymi zabieg mezoterapii.

Mezoterapia Katowice, którą oferują to zabieg , który przywraca młody wygląd bez używania skalpela. Podczas zabiegu w skórę

zabieg kosmetyczny

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

pani, która zdecydowała się skorzystać z usługi wstrzykiwane są substancje wykazujące działanie aktywne: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy oraz kwas polimlekowy. Mezoterapia Katowice (Mezoterapia – Katowice), którą mają do zaoferowania może być prowadzona na rozmaitych częściach ciała. Zabieg może być wykonany nie tylko na twarzy, ale również na innych częściach ciała. Efektem zabiegu jest zmniejszenie widoczności zmarszczek. Poprawia się jędrność skóry, jest ona również lepiej nawilżona. Mezoterapia – (więcej na stronie) zapewnia bardzo dobre rezultaty nie tylko w spłycaniu zmarszczek. Naprawdę skutecznie pozwala zniwelować cellulit i rozstępy.

Dopasowane indywidualnie do każdej klientki składniki o działaniu odżywczym są wprowadzane w skórę przy pomocy naprawdę cienkiej igiełki. Kobiety, które są bardzo wrażliwe na ból mogą przed serią nakłuć otrzymać znieczulenie o charakterze powierzchniowym. Zaraz po zakończeniu zabiegu na rejonach ciała, na których zabieg był wykonywany widoczne są ślady po nakłuciach. (Dermatologia estetyczna dla kobiet – Katowice) Pozostałości te znikają po dwóch dniach. Zabieg nie może zostać przeprowadzony u wszystkich kobiet. Nie zostanie on zrobiony u pań w ciąży, u pacjentek z cukrzycą oraz u pacjentek u których występuje opryszczka.

Na tydzień przed planowaną datą zabiegu nie można zażywać aspiryny ani innych leków, które zmniejszać mogą krzepliwość krwi. Efekty zabiegu zobaczyć można już po jednym dniu. Jednak aby osiągnąć niezwykle zadowalający efekt, zazwyczaj wykonuje się serię zabiegów. W zależności od tego jak głębokie są zmarszczki u jednej pacjentki przeprowadza się co najmniej serię czterech zabiegów, czasami niezbędne jest ich zwiększenie do ośmiu. Pomiędzy każdym zabiegiem wymagana jest co najmniej dwutygodniowa przerwa. By efekt zabiegu długo się utrzymał, zaleca się wykonywanie go dwa razy w roku. Wówczas efekty widoczne będą na skórze naprawdę długo.