Ciechocinek to miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość wypoczynkowa. Znajduje się tam wiele szpitali uzdrowiskowych. Część uzdrowiskowa opływa w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najbardziej znanym parkiem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – drzew oraz rabat kwiatowych. Znajduje się tam także pijalnia wód mineralnych. O każdej porze roku do Ciechocinka przybywa wielu pensjonariuszy.W mieście mogą zobaczyć także: tężnie zaprojektowane przez Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, kościół św. Piotra i Pawła, zespół Łazienek, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli z 1830r. oraz zameczek przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku każdy bez wyjątku znajdzie miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie miejsce przeznaczenia dla staruszków. Znajduje się tam też wiele bardzo dobrych hoteli.

Prezentowany wątek Cię interesuje? Więc odsyłam tu (https://spabaltica.pl/pl), gdyż znajdziesz tu interesujące dane na to zagadnienie, które warte są uwagi.

Jednym z najsłynniejszych hoteli w Ciechocinku był – Hotel Karola Müllera, znajdujący się w Parku Zdrojowym. Został wpisany do rejestru zabytków w 1987. Nieszczęśliwie spłonął w 2008. Ostatecznie został rozebrany w 2013. Obecnie hotele w Ciechocinku charakteryzują się szeroką ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standartem świadczonych usług. Oferują weekend lub dłuższy urlop połączony z pobytem w spa (zobacz: projekty spa) i pełną odnową biologiczną. Pozwala to wczasowiczom odpocząć , zaczerpnąć sił witalnych, odnowić ciało i zrelaksować umysł.

W nowoczesnych hotelach znajdują się też Centra Konferencyjno-Szkoleniowe zaadaptowane do organizacji różnorodnych form mityngów biznesowych, konferencji i kształceń. Miejsca te łączą ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z szerokim zapleczem konferencyjnym oraz szeregiem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w hotelu służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, posiadające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Ponadto w większości hoteli znajdują się też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty proponują także catering i wyżywienie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby biorące udział w konferencjach mogą w wolnym czasie udać się na organizowane w hotelu zabawy taneczne, karaoke czy tematyczne wieczorki. Goście mogą także użytkować hotelowy ogród, gdzie często organizowane są pikniki z ogniskiem. Hotele w Ciechocinku to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy pragną spokojnego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na spotkania biznesowe.