Pedicure jest to pewien z ważniejszych i najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. W szczególności w letnim sezonie, gdy liczba zabiegów pedicure jest dużej przewadze nad pozostałymi.

pielęgnacja włosów

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
frezarka activ

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki do higieny intymnej

Autor: Venus
Źródło: Venus
Pedikiur jest prostym zabiegiem, nie bardzo czasochłonnym, do jego zrealizowania starczy parę akcesoriów. Wśród pilniczków, żyletek lub tarek podstawową rolę gra bezkonkurencyjna frezarka. Wszystek pył uzyskiwany w czasie pracy zasysany będzie do turbiny wciągającej a więc pochłaniacza o mocy 350 W. Dzięki temu osoba, która przeprowadza wiele zabiegów dziennie nie wdycha całego wycieranego materiału chroniąc przy tym własne płuca. Jeśli chodzi o frezarka Activ inną jej wartością będzie nieomalże zerowe zapylenie atmosfery w pomieszczeniu zabiegowym – najlepsza frezarka activ. Dzięki temu kurz nie osadza się na meblach jak też obiektach, jak też nie rozmnażają się tam bakterie ani wirusy zasiedlające naskórek a także paznokcie. Reasumując pochłaniacz nie jest wykorzystywany tylko ze względów estetycznych ale również higienicznych i zdrowotnych. Nabywając frezarkę przeznaczoną do zabiegów pedikiur wskazane jest wybrać tą, jaka ma pochłaniacz – dobre urządzenia do karboksyterapia. Do tego frezarka posiada układy zabezpieczające przed przegrzaniem turbiny ssącej.

Karboksyterapia – (nasze zabiegi), czyli odmładzanie z wyzyskaniem dwutlenku węgla, to zabieg, który oferuje większa część gabinetów piękności.

Wskazań jest niemało: brak jędrności cery, bruzdy, cellulit, nadwyżka tkanki tłuszczowej, zmarszczki, wory pod oczami, a również łysienie. Na to wszystko pomaga karboksyterapia urządzenie do niej zakupisz w niemal każdej hurtowni z towarami do gabinetów kosmetycznych.