Każda pani chce być ładna, w drodze do oczekiwanego rezultatu panie ochoczo korzystają z zakładów kosmetycznych, które mają sposobność rozwiązać wiele z trudności jakie dostarcza nam forma naszej skóry, etc. Coraz częściej do poprawy naszej aparycji w salonach kosmetycznych wykorzystywane są zaawansowane techniki. Jedną z nich okazuje się być laser.

Dlaczego powinieneś skorzystać z lasera ktp

Laser KTP (tu) szczególnie sprawdza się przy likwidacji wszelkich zmian naczyniowych zlokalizowanych szczególnie na buzi. Dodatkowo pozwala pozbycie się takich zmian jak: spider angiomas, (cherry angiomas, teleangiectasias bądź naczyniaki gwiaździste, zmiany barwnikowe. Mniej oczywistymi odpowiedziami jest zastosowanie tego typu leczenia przy fotoodmładzaniu lub fototerapia trądziku. Efektywnie zwalczy różnego typu brodawki, np. łojotokowe lub płaskie. Bez problemu usunie niepożądany już tatuaż w odcieniu czerwonym. Po procedurze skóra jest zazwyczaj zarumieniona i może wystąpić lekki obrzęk. Oznaki przeważnie znikają po upływie od kilku do kilkunastu godzin.

Odkryj komfort czynności epilacji

Epilacja to permamentne lub tymczasowe pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. W odróżnieniu do depilacji, podczas zabiegu epilacji włoski usuwane są wraz z ich cebulką – dzięki czemu owłosienie odrasta osłabione, a po paru wizytach zanika całkowicie.

Tutaj również z asystą przychodzi laser. Jest to technika bezinwazyjna. Niepotrzebne owłosienie usuwa się przy użyciu wiązki lasera, który wnika do skóry niszcząc cebulkę włosa. By procedura była odpowiednio przeprowadzona, musi poprzedzić ją konsultacja u kosmetologa, który oceni stan naszej skóry i owłosienia, a następnie dobierze właściwe ustawienia lasera. Jeśli nie ma przeszkody do wykonania zabiegu, kosmetolog zrobi test. Przed przystąpieniem do epilacji nie wolno się opalać najmniej na miesiąc przed ustalonym zabiegiem. Podrażniona i przesuszona skóra nie nadaje się do wykonania procedury. Po depilacji laserowej także niewskazane jest wystawianie ciała na słońce.

Autor: Dermamed