Wybierasz się w góry, nad rzekę, lub w jakieś inne terytorium, gdzie wiesz, że przyda Tobie się wierzchnie garderoba? A być może poszukujesz cokolwiek na co dzień? Płaszcz softshell to dla Ciebie!

nowoczesne AGD w kuchni

Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
kurtki softshell to idealne zamysł dla tym z Was, którzy snują plany udać się w lot, gdzie niezbędne będzie założenie czegoś „na grzbiet”. (ważne źródło) A po co brać ze sobie codzienną bluzę, kiedy sklep Helikon podaje w swoim okazałym asortymencie niepowtarzalne, ciepłe i szczególnie delikatne kurtki softshell z wspaniałego materiału Shark Skin, która są dziergane z pary warstw tkaniny, o klasycznym, wręcz wielofunkcyjnym cięciu i które można nosić również codziennie? W rodzaju od konieczności, sklep Helikon dostarcza modele z aksamitnym polarem i siatą, oraz materiałem nieprzemakalną, który chroni przed wodą i wietrzykiem, stanowiąc również nader przyjaznym dla cery. Oferowane kroje to między innymi: Jackal, Trooper, a także Helikon-Tex Delta UTL Coyote oraz Mp Camo. Unikatowymi parametrami kurtek softshell, na ilustracji projektu Delta UTL Coyote są: kieszenie (wewnętrzne, u dołu kurtki, oraz tak zwane „napoleońskie”), wzbogacone profilowane łokcie, stójka z podbiciem z polaru, bardzo dobra przepuszczalność powietrza tkaniny, suwaki YKK, regulowane ściągacze, a także najbardziej ważny i najbardziej charakterystyczny zamek błyskawiczny z obszycie termiczną oraz osłoną podbródka.

Co więcej, szeroka ubarwienie kurtek, zaspokoi wymaganiom każdego – dziewczyny, czy mężczyzny, przechodnia, czy outdoorowca.
Każdy znajdzie w sklepie Helikon – dobrze notowanym w tym momencie jako Helikon-Tex – cokolwiek dla siebie.