W czasach kiedy wygląd zewnętrzny ma ogromne znaczenie w wielu dziedzinach życia, większość ludzi poszukuje rozstrzygnięć, jakie w krótkim czasie polepszy powierzchowność. Najwięcej problemu z tkanką tłuszczową sprawia brzuch. Kuracje wyszczuplające brzuch przeprowadzone pod okiem specjalistów, zdecydowanie redukują tkankę tłuszczową, aktywują jej spalanie, aktywizują krążenie i ujędrniają skórę. W połączeniu z właściwą dietą i ćwiczeniami, zabiegi odchudzające brzuch pomogą szybciej osiągnąć szczupłą sylwetkę.

brzuch

Autor: Alex-501
Źródło: http://www.flickr.com

Liposukcja brzucha (przeniesiony tutaj) jest zabiegiem polegającym na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest wyjściem na odchudzanie, przynosi sposobność profilowania sylwetki. Jego funkcją nie jest zmniejszenie masy ciała, a zmiana kształtu i proporcji. W trakcie zabiegu eliminuje się nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, pozostawiając pod skórą powłokę tkanki tłuszczowej grubości 1cm.

Nie można usuwać za bardzo dużej ilości tkanki tłuszczowej , żeby nie doszło do powstania nierówności skóry. Odsysanie tłuszczu (idź do mojej strony) łączy się po zabiegu z niezbędnością aplikowania solidnego ucisku elastycznego kompresów modelujących, takich jak spodenki gorsetowe, lub rajtuzy elastyczne. Należy je zakładać przez następne 6 tygodni.

Nie czekaj! Jeżeli zainteresowała Cię zawartość naszego opisu, to doczytaj także (https://shapeofu.pl/laseroterapia/usuwanie-tatuazu-makijazu-permanentnego-usuwanie-przebarwien/) następne niebywale zajmujące informacje w nowym utworze.

Choć cena owego zabiegu nie jest mała, mnóstwo ludzi poddaje się tej metodzie pozbycia się tłuszczu.

Odsysanie tłuszczu realizowane jest z reguły w znieczuleniu przewodowym, ale dopuszczalne jest również znieczulenie całkowite. Sondę wprowadza się przez drobne nacięcia skóry przeprowadzane w punktach najmniej widocznych.

brzuch

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

U ludzi zdrowych, których skóra na brzuchu uległa wydatnemu rozciągnięciu realna jest plastyka brzucha (poznaj więcej). Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, a tkanka tłuszczowa trudniejsza do spalenia. W rezultacie powstają nieładne fałdy zwiotczałej skóry, jakich nie da się kompletnie stracić za pomocą ćwiczeń. Zabieg ma na celu przede wszystkim poprawę wyglądu figury, brzucha, oraz samopoczucia. Nadzwyczaj ważna jest świadomość, że sama operacja nie rozwiąże w pełni kłopotu. By zatrzymać smukłą figurę, trzeba zastosować stosowną dietę, również zestaw systematycznych treningów.