To, co nosimy na sobie, wiele mówi o nas. Sporo ludzi uznaje takie przekonania, które utrzymują, że istotne jest to, co człowiek posiada w duszy – charakter, indywidualność. To oczywiste, że tego gatunku cechy są kluczowe i powinny być pryzmatem, przez który postrzega się innych. Jednakże rzeczywistość nie jest tak piękna.

buty

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Przedstawicielka płci pięknej, która nosi atrakcyjne marynarki, jakie oferuje na przykład najnowsza kolekcja Zara, jest lepiej postrzegana w oczach innych niż ta, która uwielbia luźne hipisowskie tuniki sprzed paru dekad.

Ciągle uważasz, że inni ludzie patrzą głównie na twoje atrybuty wewnętrzne? Cięzko jest przezwyciężyć taką naiwność i zacząć postrzegać świat realistycznie. Oto mały eksperyment myślowy, bardzo łatwy, który zmieni twój sposób rozumowania. Dostajesz maila od człowieka, u którego pragniesz otrzymać posadę. Co zakładasz na siebie przed udaniem się na te ekstremalnie ważne spotkanie? Koszula Zara? Estetyczne buty ze skóry? Wspaniały wybór ubrań. Ale nie zakładaj tych ubrań na siebie. Wciśnij na stopy twoje modne tenisówki – . Do tego wdziej luźne jeansy i bluzę polarową, którą wdziewasz w zimne dni.

Zaintrygowały Cię dane podane w tym tekście? Jeśli tak, to bezpośrednio z tego źródła masz możliwość przenieść się do bardziej precyzyjnych treści, które znajdują się w linku poniżej.

Jesteś zaskoczony? Z jakiego powodu? Przecież potencjalny pracodawca zagłębi się w twoją indywidualność i nie będzie spoglądał na ciebie przez pryzmat ciuchów! Ten wniosek przecież płynie wprost z naiwności. Czy posiadasz w sobie tyle szaleńczej odwagi, by udać się na rozmowę o zatrudnienie w takich komfortowym, aczkolwiek niezbyt reprezentacyjnym odzieniu? Mamy szczerą nadzieję, że nie, ponieważ dziś, gdy nadciąga kryzys gospodarczy, dobrą robotę jest zdobyć bardzo niełatwo…

Na biznesowe okazje, takie jak wspomniana wcześniej rozmowa o posadę, najlepiej wybrać świetne wyglądające ciuchy.

Jeżeli ten tekst jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis, w którym znajdziesz podobne informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Najlepiej przejrzyj produkty, jakie oferuje dla ciebie nowa kolekcja Zara. W ubraniach tej hiszpańskiej marki zawsze poczujesz się pewnie, a ludzie będą patrzeć na ciebie przychylnym okiem.

Źródło: domodi