W lecie zrzucamy z siebie grube sweterki i niechcący odkrywamy … no, właśnie: co? Skórkę pomarańczową, rozstępy, opuchliznę. Szczęściem na wszystko jest rada! W dbałości o ładny i zdrowy wygląd skóry możesz korzystać z zabiegów antycellulitowych oraz wygładzających.

Jednym z nich może być peeling z maskami cieplnymi, w czasie którego najpierw ciało pokrywa się peelingiem, później okłada maską, zaś w końcu zawija w folię, gdzie pod oddziaływaniem temperatury ciała składniki wchłaniają się znacznie szybciej. Tak samo efektywne są wyroby z kofeiną – możemy się ich fenomenalnym działaniem cieszyć również w domowym zaciszu. Starczy zmieloną kawusię scalić z oliwką – ta pierwsza wspomoże nam z kłopotliwym cellulitem, ta druga natomiast nawilży jak też odżywi naszą skórę. Kiedy masz problemy z naczynkami wypróbuj Ziaja med naczynkowa – preparat uszczelniający naczynka krwionośne . Polecamy apetizer krople dla dzieci

wizerunek - skóra

Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli już nie trzeba wstydzić się naszego ciała, warto pomyśleć o tym, żeby nie przerażać nikogo swą bladością. Tu także mamy do wyboru parę wyjść. Zdawałoby się, iż najszybszą metodą na osiągnięcie złocistej skóry jest przyjmowanie tabletek obejmujących beta-karoten, jakie nie dość, iż ułatwiają osiągnięcie wymarzonego koloru, to do tego ochraniają przed wolnymi rodnikami. Powinniśmy jednakże mieć na uwadze, że od samego przyjmowania tabletek nie uzyskamy opalenizny, jest to środek jedynie wspomagający przebieg opalania. A może powinniśmy skorzystać z obszernego wyboru samoopalaczy? Przykładowo spray do opalania. Unikniemy w ten sposób szkodliwego oddziaływania promieni UV i będziemy mogły weselić się piękną skórą przez cały rok. Kiedy dobierzemy produkt odpowiedni do naszej cery – uzyskamy naturalny odcień. Sprawdź demoxoft żel

Przypominamy tylko o konieczności wykonania peelingu, który usunie nadmiar rogowatych komórek, dzięki temu opalenizna jest równomierna.
Nie zapominajmy także o pielęgnacji włosów. Latem doskonale sprawdzą się ziołowe farby do włosów.

Jeżeli przedstawiany artykuł jest dla Ciebie interesujący, odwiedź ten link dentysta bielany, a zgłębisz większą ilość informacji, które Cię bardzo zafascynują.

Polecamy lierac dioptigel