W czasie biznesowych konferencji odświętny ubiór jest w stanie zdziałać cuda. Jeśli wierzyć przewodnikom, to najsensowniej założyć ciemny garnitur, jasnoniebieską koszulę i krawat w kolorze głębokiej czerwieni. Jednakże odpowiedni strój to nie wszystko. Należy także zadbać o swoją twarz i dłonie – przytoczona uwaga odnosi się nade wszystko do facetów, bo panie aż nazbyt dużo czasu spędzają przed lustrem.

Golenie policzków, modna fryzura czy równo obcięte paznokcie, to ledwo szczyt góry lodowej. Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne bywają rzecz jasna pożądane, ale tutaj należy iść krok dalej. Przykładowo, szykowna i droga koszula wygląda fatalnie, jeżeli włoży ją mężczyzna, który za bardzo się poci – mokre plamy np. pod pachami mogą kompletnie zrujnować dobre imię biznesmena. Nadpotliwość nie zawsze da się wyeliminować zwykłymi kosmetykami, niekiedy potrzebna bywa wizyta w klinice medycyny estetycznej. Współczesna medycyna zna mnóstwo skutecznych metod walki z intensywnym poceniem, a wybór leczenia jest uzależniony od danego przypadku.

Nie możesz się doczekać nowych intrygujących wątków na ów temat? Przekazujemy Ci świetną nowinę – kliknij artbeauty w podany link i delektuj się czytaniem.

Jeżeli przedsiębiorca zmaga się z tego rodzaju problemem, to na początku próbuje leczyć nadpotliwość na własną odpowiedzialność. Jednakże gdy popularne mikstury z tlenkiem glinu lub apteczne mieszanki okazują się nieskuteczne, to wtedy pozostaje wizyta u lekarza medycyny estetycznej. Tylko osoba po stosownych studiach może zalecić taką kurację, która okaże się skuteczna: od zastrzyków z botoksu po leczenie inwazyjne Natomiast paniom, które dość często są zmuszone występować przed kamerą mogą przeszkadzać liczne przebarwienia na nosie.

cera z piegami

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia upstrzona zwykłymi piegami prezentuje się uroczo, o tyle większe plamy są najzwyczajniej w świecie nieestetyczne. Babcine kuracje okładami z plasterków ogórka okazują się nieskuteczne, więc i tutaj potrzebna będzie porada lekarza specjalisty, który może zalecić zabieg Cosmelan. To fantastyczna kuracja specjalnie skomponowanym preparatem depigmentacyjnym. Wspomniana metoda leczenia bywa skuteczna, a dodatkowo bardzo bezpieczna. Chociaż na wyniki trzeba czekać około 30 dni, to jednakże warto uzbroić się w cierpliwość. A po pomyślnym leczeniu zawsze dobrze ubrana kobieta biznesu być może skusi się także na inne zabiegi, np. likwidacja zmarszczek pod oczami jest teraz na topie.