Likwidacja poszerzonych naczynek na twarzy jest współcześnie jednym z najpopularniejszych zabiegów realizowanych w gabinetach medycyny plastycznej, ponieważ coraz to więcej osób zmaga się z tak zwanymi pajączkami a także nawracającym rumieniem.

Gdy nieestetyczna siatka rozszerzonych naczynek na twarzy cały czas się powiększa, natomiast pieczenie skóry jest coraz to bardziej intensywne, oznacza to, że należy skorzystać z serii zabiegów

Więcej tutaj

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Cuperosa – są to trwałe rozszerzone naczynia włosowate, które przebijają przez naskórek w formie „nitek” i większej liczbie tworzą czerwoną „pajęczą sieć”. Rozszerzone naczynka mogą się pojawić na każdym rodzaju cery, jednakże szczególnie narażona jest cera cienka, wrażliwa. Charakterystyczne pajączki najczęściej pojawiają się w okolicy nosa i policzków i brody. Naczynka poszerzają się oraz tworzą nieestetyczny rumień pod wpływem wielu czynników: po wypiciu gorącej kawy oraz mocnej herbatki, po spożyciu alkoholu czy też po spożyciu pikantnych potraw, pod wpływem wahań temperatury, pod wpływem niepomyślnych warunków atmosferycznych: mrozu, wiatru jak też promieni UVA, zdenerwowania. Zamykanie naczynek Wrocław. Przed zabiegiem lekarz co to jest badanie pet medycyny estetycznej szacuje, z jakimi zmianami zmaga się chory, to znaczy jak głęboko znajdują się naczynka jak też jaka jest ich liczba. Na tejże podstawie dobiera odpowiednią długości fali, jaka będzie wydzielana przez laser albo poprzez elektrodę. Należy pamiętać, iż minimum 2 tygodnie przed zabiegiem nie możemy przyjmować ziół fotouczulających oraz farmaceutyków z kwasem salicylowym. Laser IPL to powszednia nazwa narzędzia, które pozwala na zamykanie naczynek z użyciem energii świetlnej.

Strategia ta jest przeznaczona dla każdego, kto zmaga się z dostrzegalnymi gołym okiem „pajączkami”. Poszerzone naczynka są zamykane z pomocą ruchomej głowicy, jaka emituje światło o określonej częstotliwości.

Masz ochotę odnaleźć więcej informacji (https://shapeofu.pl/) na publikowany temat? Jeśli tak, to bez obaw kliknij tutaj, a na pewno poczujesz satysfakcję.

W czasie zabiegu dochodzi do procesu fototermolizy: światło lasera dociera w głąb naczynka, aby pozostało pochłonięte przez hemoglobinę, to znaczy czerwony barwnik krwi. W kolejnym etapie zabiegu wiązka lasera jest zamieniona w energię cieplną.
Jeżeli chodzi o leczenie trądziku laser również może okazać się bardzo pomocny (szczegóły). Do skutecznych strategii laserowego leczenia trądziku zaliczyć możemy frakcjonowanie nieablacyjne bądź zestawienie frakcjonowania z ablacją.