Problem z cerą na starość sprawia, że czujemy się starzej i mniej atrakcyjniej. Powstawanie zmarszczek czy też problemy nadmiernego owłosienia to naturalne procesy, które przechodzimy zwykle inaczej.

Co jednak, kiedy przychodzą one zbyt szybko osłabiając przy tym naszą atrakcyjność? Sposobem na pozbycie się zmarszczek jest decyzja o zabiegu w klinice medycyny estetycznej.

medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

W takim miejscu nie tylko usuniemy zmarszczki, ale też zmienimy swoją sylwetkę za pomocą najnowszych technologii czy nadamy starzejącej skórze i paznokciom dawny urok. To wszystko pod opieką dermatologów. Zamykanie drobnych naczyń krwionośnych, a więc działania wewnątrz jednego z głównych układów człowieka są możliwe w klinikach dzięki laseroterapii. Przez operacje laserem wyeliminujemy ponadto niepotrzebne owłosienie. Przy decydowaniu się na podobne zabiegi sztucznie „odmładzające” bierzemy pod uwagę wystąpienie skutków ubocznych. Przeczytasz o tym na …………………………………………………………… Miejsca, takie jak klinika medycyny estetycznej w Krakowie, funkcjonują w oparciu o doświadczoną kadrę, mającą w dorobku setki godzin zabiegów, równie dużo samych operacji na klientach.

Jeżeli ten materiał jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis mezoterapia igłowa głowy wrocław, w którym są podobne informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Usuwanie zmarszczek odbywa się przez wstrzyknięcie specjalnych substancji (tzw. wypełniaczy). Kojarzymy je najczęściej jako zabieg z czołem – miejscem szczególnej „identyfikacji”. Jednak zmarszczenia nie występują tylko między oczami a włosami. Żelami skorygujemy także fałdki, które mamy w okolicach ust czy szyi. Wstrzykiwane żele korygują także kąciki na wargach, kształt podbródka, a nawet skórę dłoni. Rezultaty naoczne operacji estetycznych nie trwają jednak wiecznie. Potencjalne odmłodzenie szacowane jest na (mniej więcej) kilka miesięcy do roku. Dokładne odmłodzenie zależy od kilku czynników: przyswojenia substancji, stylu życia czy intensywności substancji. Stawiajmy na te, które nie mają przeciwwskazań i które można spokojnie wszczepiać podczas kolejnych zabiegów. Gładka cera staje się coraz bardziej pożądana. Coraz więcej ludzi sięga po zabiegi u specjalistów dermatologii estetycznej. Najważniejsze w tej sytuacji pozostaje dokładne przemyślenie tej decyzji. Po zabiegu na skórze rozpoczynamy życie z „odmłodzonym” ja. To od nas zależy jak rozsądnie poprowadzimy dalsze zabiegi.