Depilacja laserowa to jeden z najbardziej znanych z zabiegów medycyny. Często wykorzystywana zarówno przez panie, jak i panów. Zawsze poprzedzona jest konsultacją z doktorem i zrealizowana przez wykwalifikowanego a także doświadczonego profesjonalistę. Laserowa depilacja Wrocław to skuteczna i bardzo bezpieczna metoda na pozbycie się niepotrzebnych włosów znajdujących się na skórze.

Depilacja laserowa twarzy

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilacja laserowa jest bezpieczną i solidną, a jednocześnie szybką i bezbolesną (pod warunkiem zastosuje się znieczulenie) metodą rozróżnianą wśród rutynowych sposobów likwidowania owłosienia. Inne sposoby depilacji niosą za sobą ryzyko wrastania włosów, pojawienia się odpowiedzi alergicznych, przebarwień, a niekiedy powstania blizn po zabiegowych. Epilacja laserowa nie pozostawia takich dolegliwości – jest strategią bezinwazyjną.

Opublikowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź serwis hifu lubin, a znajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie informacji, które też będą fascynujące.

Polega na tym, iż kosmetolog przykłada głowicę lasera do wcześniej przygotowanej skóry. Emitowana przez laser wiązka ostrego światła jest wchłaniana przez melaninę, czylipigment zawarty w cebulkach włosów.

Napęd laserowy jest zamieniany w siłę termiczną, co sprawia zniszczenie struktur odpowiadających za przyrost włosków, przez co nie odrastają. Czas trwania usługi jest uzależniony od tego, jak dużą powierzchnię skóry depilujemy i jest w stanie wynosić od pół godziny do niekiedy dwóch godzin. Dlatego też wybierając gabinet należałoby zwrócić uwagę na to, jakiego osprzętu się w nim wykorzystuje. Każdy gabinet medycyny estetycznej Wrocław ma w swojej ofercie tego typu zabieg, wystarczy spojrzeć. Stałe usuwanie owłosienia jest wprawdzie dość drogie. wartość jednego zabiegu zależy od tego jaką partię skóry zamierzamy naświetlić i waha się od 140 zł aż do 10000 zł.

Poważanygabinet medycyny estetycznej Wrocław posiada instrukcję do której trzeba się dostosować tuż przed zabiegiem, by wszystko przebiegło spokojnie. Co najmniej miesiąc przed zabiegiem trzeba wycofać się z opalania, podobnie w solarium. Przez cztery tygodnie przed wykonaniem depilacji laserowej nie należy korzystać z depilatorów elektrycznych, wosku i innych metod, które usuwają włoski razem z cebulkami.

Ciekawa informacja? Jeśli tak uważasz, dodatkowo wejdź na ten odsyłacz – zobaczysz o wiele więcej w ofercie (https://rehafit.org/), która odnosi się rozpatrywanej tu kwestii.

Trzeba też odstawić poniektóre kosmetyki, zioła fotouczulające i dodatkowo preparaty zawierające beta-karoten. Tymczasem przez tydzień przed nie jest dozwolone również aplikować peelingów.