Wielu ludzi pragnęłoby polepszyć własny wizerunek tak, żeby wyglądać piękniej, zgrabniej, a nieraz także młodziej. Chociaż osoby z nadwagą sporo razy słyszały o korzyściach płynących ze stosowania rozmaitych diet odchudzających oraz ćwiczeń modelujących, nie każdy doskonale wie, że nawet profesjonalnie prowadzony trening może nie pomóc w pożądanym wymodelowaniu sylwetki – mimo licznych zalet zdrowotnych oraz estetycznych są miejsca, w których tkanki tłuszczowej nie da się spalić poprzez dietę i ćwiczenia. Są to przykładowo takie obszary jak podbródek, fałdy w okolicach kolan, plecy bądź talia.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Wtedy, chcąc usunąć tłuszcz w tych trudnych do usunięcia obszarach, pożyteczne mogą się okazać zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, dzięki którym można efektywnie i na długo wymodelować sylwetkę. Bardzo dobrym zabiegiem jest lipoliza, przeprowadzana za pomocą nowoczesnych technologii, i która jest przygotowana właśnie z myślą o usuwaniu komórek tłuszczowych z wybranych partii ciała – .
Polega to na wprowadzeniu iniekcyjnie substancji, które powodują uszkodzenie komórek tłuszczu, które są później naturalnie usuwane przez układ odpornościowy. Dzięki temu tłuszcz w wybranych miejscach jest usunięta na długo, a na widoczne rezultaty nie trzeba także długo czekać. Lipoliza jest efektywna już po pierwszym zabiegu, jeśli ilość usuwanej tkanki jest niewielka – w sytuacjach mocniej zaawansowanych może być potrzebne przeprowadzenie paru zabiegów. Zostaje to ustalone w trakcie wywiadu z lekarzem. Na pewno należy mieć świadomość, że używana sulfatydylocholina bądź mieszanina fosfatydylocholiny oraz deoksycholatu jest całkowicie bezpieczna dla innych tkanek w ciele i zabieg bez wątpienia należy do nieinwazyjnych.

W zależności od pragnień zainteresowanych można dopasować dawkę, aby zyskać upragniony efekt –

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/

rezultat zależy przede wszystkim od ilości wprowadzonej substancji. Skutki uboczne należą do łagodnych – najczęściej w postaci kilkudniowego opuchnięcia tej części ciała, na jakiej był zrobiony zabieg. Jest to całkowicie normalne, ponieważ tak przejawia się usuwanie tkanki tłuszczowej przez przeciwciała.

Poza lipolizą interesującym pomysłem na ładne wymodelowanie twarzy oraz figury jest również liposukcja laserowa, metoda również bardzo nowoczesna i efektywna – . Jest przeważnie wykonywane na twarz ze względu na bardzo korzystny, piękny efekt po zabiegu. Tak samo, jak przy stosowaniu lipolizy, celem jest uszkodzenie tkanki tłuszczowej i naturalne wyeliminowanie przez organizm, ale dodatkowym efektem jest także pobudzenie produkcji kolagenu – dzięki temu skóra jest jędrniejsza i gładka.

Czy wiesz, że następne bardzo emocjonujące teksty są tuż obok? Kliknij i zerknij pod link (https://studioessenza.pl/stopy), a na pewno poczujesz satysfakcję.

Nie jedynie jest to znacznie lepsza metoda, niż standardowa liposukcja, ale też efekty są wyraźne bardzo szybko – czasami nawet tuż po zabiegu, choć całkowity rezultat kształtuje się przez czas ok. 90 dni.

By poznać więcej, zdecydowanie warto posługiwać się informacjami dostępnymi w sieci – można nie tylko poznawać mnóstwo pożytecznych rzeczy na temat rozmaitych operacji medycyny estetycznej, ale także zorientować się w cenach , a także opiniach o poszczególnych gabinetach.