Bez wątpienia wszyscy doskonale orientujemy się, że nasz organizm to w większości woda. Stanowi ona aż 70 % naszej masy. Dlatego tak ważne jest ciągłe nawadnianie organizmu. Możliwe, że nie wiedzieliśmy o tym, ale odwodnione komórki szybciej się starzeją i stanowią łatwy cel do atakowania dla różnych dolegliwości i wirusów.

butelka czystej wody mineralnej

Autor: 欣盈
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz współczesny styl życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Chodzimy notorycznie zmęczeni, lwią część naszego czasu poświęcamy pracy. Nie wypoczywamy, zbyt mało sypiamy.

To zagadnienie wydaje się dla Ciebie atrakcyjne? To zobacz również podobne strony www (https://sklep.sport-max.pl/product-pol-9665-REAL-PHARM-Real-Mass-6800-g.html), zawierające równie wciągające informacje na ten temat.

W dodatku, nieprawidłowo się żywimy. Jadamy byle co i gdziekolwiek. W rzeczywistości, chodzi nam tylko o zabicie odzywającego się głodu. A przecież, nasze ciało do normalnego funkcjonowania potrzebuje zbilansowanej ilości witamin i minerałów. Bardzo ważna jest również woda.

Napoje, po które najczęściej sięgamy, aby ugasić pragnienie, są bardzo niezdrowe. Kawa, herbata, napoje gazowane- to tylko przez chwile daje nam ukojenie, ale prawie nigdy nie zastanawiamy się nad tym, jakie ogromne zniszczenia wyprawiają one w naszym ciele.

Nawet wody mineralne nie zawsze są dobre. Wiele z tych, które możemy kupić na rynku, chociaż posiadają mnóstwo minerałów, niestety, podobnie jak reszta pożywienia, zakwasza nasze komórki – nasza strona internetowa.

Zaabsorbował Cię omawiany tutaj materiał? Jeżeli tak, warto zobaczyć tutaj inne wartościowe artykuły, ponieważ one również są godne uwagi!

Co w takim wypadku robić? Jak obronić się przed chorobami?

Jedyną całkowicie bezpieczną wodą dla naszego organizmu jest woda jonizowana. Czemu właśnie taka? Rozmaite badania,wykonywane w różnych państwach na świecie, potwierdzają, że powodem wielu dolegliwości jest zakwaszanie organizmu. Tymczasem, w środowisku alkalicznym nie ma prawa się rozwinąć żadna choroba. Dlatego spożywanie wody jonizowanej to najlepsza profilaktyka. To sposób na wieczną młodość i szczęśliwe życie w dobrym zdrowiu.

Jakiekolwiek suplementy diety nie pomogą nam, jeżeli nie odkwasimy naszego organizmu. Nawet zdrowe i pełne pożytecznych mikroelementów owoce oraz warzywa zawierają wiele kwasów, które później zalegają w naszym organizmie. Tylko picie wody jonizowanej pomoże nam nie tylko pozbyć się wszelkich chorób, ale także skutecznie im zapobiegać.